perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
20
Nis.
2015

Manyetik Kilit.


Manyetik Kilit

Manyetik kilitler sayesinde işletmenizde yada herhangi bir alanda kapıları kontrol etmeniz mümkündür. Elektrikli manyetik kilitlerin olmadığı durumda kapılar manuel olarak çalışır ve pdks sistemleri entegre edilemez bu sebepten ötürü pdks sistemleri düşünüyorsanız ve pdks sistemleri ile bir kapı açtırma gibi bir durum varsa manyetik kilit şarttır.

Kapılarınızı istediğiniz kişiler açabilir. Online takip programı access kontrol programı sayesind kapıları manyetik kilit ve parmakizi , yüz tanıma, kartlı sistemler ile dilediğiniz saatlerde ve dilediğiniz kişilerin açmasını sağlayabilirsiniz. Online program okutma yapıldığında yapılan kaydın o kapıdan geçmeye yetkisi olup olmadığını kontrol eder bu sebepten ötürü eğer geçiş izni var ise cihaz manyetik kilide tetik gönderir.

Manyetik kilitler genelde 12v. Adaptör ile çalışmaktadır. Cihazların çıkışları sayesinde veya kendi adaptörleri sayesinde bazen adaptöre ihtiyaç duyulmamaktadır. Manyetik kilitler ile offline programda çalışmaktadır. Cihaz manyetik kilit ile birlikte kapıya montajlanır. Cihaza tanımlanan tüm kayıtlar o kapıya açabilir. Çünkü tetiği cihaz göndermektedir. Dolayısıyla sorgulama saat , yetki gibi bir durum söz konusu olamaz.

Offline program ile kayıtları dilediğiniz zaman cihaz hafızasından çekebilir ve raporlayabilirsiniz. Sizde manyetik kilit ile kapılarınızı kontrol altına almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları