perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
May.
2015

Kapı Tipi Metal Dedektör.


Kapı Tipi Metal Dedektör

Kapı tipi metal dedektörü sayesinde işletme , avm , plaza , kurumsal şirket gibi alanlarda doğabilecek zararların önüne geçmek mümkündür. Bu dedektörler sayesinde kişilerin üzerindeki metali tespit edebilirsiniz. İtimat kontrole mani değildir. Doğal olarak siz kontrollerinizi alınız çıkabilecek sonuçlara kontrol altına almadığınız durumda katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Kapı tipi metal dedektörü kolay kuruluma sahip 220v. Kablo ile çalışabilen bir cihazdır. 3 Parçadan oluşmaktadır.Bunlar ; İki yan gövde ve kafa olarak adlandırılmaktadır. Kapı tipi metal dedektörünün çalışma mantığı ise şu şekildedir.

6 adet bölge vardır. Bu bölgelerin ikisi kafa hizasında, diğer ikisi göhüs hizasında diğer ikisi ise ayak , bilek hizasındadır. Çapraz ışınlama değil direk ışın ile çalışmaktadır. Yedinci nokta ise ortalamadır. Hassasiyet sizin ayarlayabileceğiniz kadar kolay bir şekilde programlanmıştır. Kafa üzerinde bulunan oranlama ve küçük digital ekran sayesinde gün içerisinde kaç kişi geçmiş kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bölgelere özel hassasiyet ayarları yapılmaktadır. Yan ayaklar üzerindeki ledler sayesinde hangi bölgede metal ağırlığı varsa göstermektedir. Aynı zamanda değiştiribilen bir sesli uyarıya sahiptir. Bu sesin kapatılması mümkün değildir.

Sizde güvenliğinize önem veriyorsanız kapı tipi metal dedektörü fiyat ve bilgisi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları