perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖR

Kapı tipi metal dedektör, genel olarak artık birçok alışveriş merkezi, havalimanları, kafe ve barlar, restoranlar, adliye ve emniyet birimlerinde sıkça tercih edilen ürün haline dönüşmüştür. Temel anlamda aramayı en derinlemesine yapan bu ürün çeşidi, kesin ve kalıcı sonuçlar sunması noktasında da bir numaralı tercih olarak bilinmektedir. Toplam 7 bölümden oluşan bu ürün türü, dedektörlerin üzerinde yer alan sayaç ve alarm sayesinde de, geçiş esnasında silah veya bıçak gibi metal yoğunluğa sahip olan ürünlerin kısa sürede tespit edilmesi aşamasında yardımcı olmaktadır.

Dedektörler, direkt olarak radyo frekansı ve kızıl ötesi teknolojisi ile çalıştıklarından dolayı her metal parçanın yaymış olduğu frekansları direkt olarak algılama ve hassasiyet ayarı yapmalarına göre çalışırlar. Bu sayede ise sizler dilediğiniz zaman hassasiyet ayarlarını dengeleyerek, zarar vermeyecek olan metal parçaların dedektöre takılmasını engelleyebilirsiniz. Bilindiği gibi çanta, kemer tokası, anahtarlık gibi ürünler az bir metal barındırdığından dolayı dedektöre takıldığı zaman istenmeyen bir trafik durumunun oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı da hassasiyet ayarlarını en iyi şekilde ayarlamanıza yardımcı olan firmamız, sizlere kapı tipi metal dedektör kullanımı konusunda da tüm ince ayrıntıları sunmaktan geri kalmamaktadır. Dedektörler, güvenlik açığının en iyi şekilde kapanmasına ve daha sonra AVM’lere, adliyelere ve benzeri alanlara gelen kitlelerin üst aramasının detaylı bir şekilde yapılmasına da olanaklar sağlamaktadır. Böylelikle erken teşhis durumu söz konusu olacağı gibi, personelinde hemen müdahale şansı söz konusu olmakta ve risk en aza kadar indirilmektedir. Kapı tipi metal dedektörler, istenen genişlik ve yüksekliktedir. Hem giriş, hem de çıkış kontrolü için ayrı ayrı olmak üzere güvenlik geçişi sağlamaktadır. Üzerinde yer alan alarm seviyesi ve tonlaması da değişim gösterebilir. Bu sayede ise sistem en olası şekilde sizlere kullanım alanları sağlamaktadır.

Dedektörler tek başına tam kapsamıyla yeterli olmayabileceği gibi, sizlerin kesin sonuç alabilmesi açısından bölgede ki güvenlik görevlilerinin teması da önemli bir hal olacaktır. Birçok farklı kapı tipi metal dedektör seçeneklerini sizlere sunan Perkotek, bu anlamda alternatif ürünleri de sıralıyor ve her keseye uygun ürün niteliklerini siz değerli kullanıcılar ile buluşturuyor. El dedektörüne nazaran, kapı tipi metal dedektörü çok daha kullanışlı ve çok daha kapsamlı bir ürün çeşidi olarak bilinmektedir. Bu yüzden sizlerin net ve kapsamlı bir kullanım alanı yaratması doğrultusunda da sıkı çalışmalar ortaya koyan Perkotek, dilediğiniz ürünleri, olabildiğince cüzi fiyatlar karşılığında satın almanızı sağlıyor. Dünyaca ünlü markaların tamamına Türkiye distribütörlüğü yapan Perkotek, her anlamda günümüz şartlarına uygun olan ürün çeşitlerini sizlere sunabilmek adına da derinlemesine çalışmalar ortaya koymaktadır.

Siz de kaliteli bir ürün satın almak ve kullanım alanları yaratma doğrultusunda çalışmak istiyorsanız hemen web sitemize girişinizi yapabilir, alternatif ürünleri inceleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz de sizlere detaylıca bilgi vermek ve alanında profesyonel bir tecrübeye ulaşmanız doğrultusunda tüm kapı tipi metal dedektör ürünleri ile ilgili kapsamlı fikirler sunmayı ihmal etmemektedir. Siz de geç kalmadan hemen bizimle iletişime geçin ve konuya ilişkin detaylı bilgilere ulaşım sağlamanın keyfini sürün! Her geçen gün yaygınlaşan ve kitleler tarafından tercih edilen bu ürün türü, %100’e kadar güvenlik performansı sunması sebebiyle kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür. Siz de böylesi kaliteli bir ürüne ulaşabilme doğrultusunda Perkotek müşteri temsilcileri üzerinden ürün incelemeleri yaptıktan sonra siparişlerinizi tamamlama olanaklarına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyata kapı tipi metal dedektörü sizlerin huzurunda!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları