perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
03
Ağu.
2015

Kart Okuyucu.


Kart Okuyucu

Kart okuyucu sistem sayesinde işletmeler personellerin giriş ve çıkışlarını takip ederek maaş hesaplaması gayri resmi olarak toplam çalışmayı molayı,cezayı, erken çıkmayı, geç gelmeyi ve diğer tüm kriterleri takip ederek puantajlarını kolaylıkla yapmaktadır.

Kart okuyucu fiyatı

Kart okuyucu ile pdks yazılımı ve diğer yazılımlarımız entegreli olarak çalışmaktadır. Kart okuyucu cihazlar özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu özellikler kayıt kapasitesi, log kayıt kapasitesi, tetik özelliği, zil özelliği gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Satış personelinin sorularını yanıtlamanız doğrultusunda size uygun maliyetli en iyi cihazı önericeklerdir.

Kart okuyucu sistem öncesi manuel kartma basma saatleri vardı ve dijital değildi. Dolayısıyla toplam çalışma saatleri, mesaileri elle hesaplayabilir ve alabileceğiniz kriterler sadece normal çalışma ve fazla mesai giriş çıkış saatleriydi. Kartlı dijital sistemler sayesinde alabildiğiniz raporlar ve parametreler dijital bilgisayar ortamına dökülerek windows arayüzlü bir program aracılığı ile raporlamaları çok rahatlıkla yapabiliyordunuz.

 

Kart okuyucu cihazlar yerlerini parmak izi ve yüz tanımalı cihazlara bırakarak. Yeni jenerik cihazlarada kart okuyucu entegresi yapılmıştır. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları