perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

KART OKUYUCU

Kart okuyucu sistem, pek çok alan için tercih edilmekle beraber yüzlerce alternatif seçeneği bizlere sunmaktadır. Genel olarak personel takip amacıyla kullanılan bu sistem türü, temel olarak birçok otomasyon yazılımıyla en çok tercih edilen cihazların başında gelmektedir. Bu yüzden de kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür.

Kart okuyucu cihazlar, manyetik ve barkot kart olmak üzere 2 farklı şekilde kullanılır. Manyetik kart okuyucu cihazlarda, cihaza herhangi bir kart teması olmadan 8-10 cm bir mesafeden okutulabilir. Bu sayede ise kart okuyucu cihazların büyük bir bölümünde de şifre girişi için panel yer alır. Kart unutan personeller, şifre paneli sayesinde kart olmadan da şifreleri yazarak sisteme girişlerini yapabilmektedir. Kart okuyucu cihazlarda Ethernet ve comport bağlantı söz konusudur. Ayrıca elektronik kilit, manyetik kilit, turnike kilit ve bariyer kilit gibi birçok avantaj durumu söz konusudur. Kart okuyucu cihazların menüleri tamamen Türkçedir ve tüm uyarıları da Türkçe dil desteği ile sunmaktadır. Başarısız olan geçişler söz konusu olduğu zaman ise sistem sizlere temel olarak bir uyarı sunmakta ve tekrar denemenizi talep etmektedir. Ayrıca kart okuyucu cihazların üzerinde yer alan bios pili ile beraber de elektrik kesintisi gibi durumlarda bile herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır. Anlık olarak yedekleme yapma özelliği devreye girdiği zaman sistem tüm faydalarını bizlere eksiksiz olarak sunmaktan da geri kalmayacaktır.

Binlerce personeli tek bir sistem üzerine kaydetme olanaklarınız olacağı gibi, yüzbinlerce bilgiyi de anlık olarak saklama ve dilediğiniz zaman mailinize aktarma durumu söz konusu olur. Cihazın içerisinde yer alan tüm bilgileri tek tuşla bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların Türkiye Distribütörlüğünü yapan Perkotek, tüm bu cihazlarla alakalı her keseye uygun bir fiyat durumu ortaya sunmakta ve alternatif ürünleri de sizlerle buluşturmaktadır. Personel takip anlamında oldukça kullanışlı bir ürün tipi olarak bilinen Kart okuyucu sistem, aynı zamanda farklı birkaç avantajla da kullanılabilir;

1.      Gizli odalar için kart okuyuculu sistem!

Var olan ofisinizde gizli bir oda var ise, bu odayı sadece siz ve sizlerin komut vereceği kişilerin kullanabilecekleri bir alana dönüştürmek söz konusudur! Böylelikle var olan kart olmadığı müddetçe herhangi bir kişi, kesinlikle odaya giriş yapamayacaklar ve herhangi bir zorlama durumunda da sistem sizin için o kişiyi tespit edip, bilgilendirme yapabilecek.

Genel olarak hastanelerde ve buna benzer alanlarda sık sık kullanılan bir ürün tipidir. Bu yüzden de kitleler tarafından bir numaralı tercih haline dönüşmüştür. Biz de temel olarak bu ürün çeşitlerini sizlere sunabilme noktasında kart okuyuculu sistemi sık sık önermekteyiz.

2.      Personel takip anlamında kullanılan bir cihazdır!

Personellerinizi an ve an takip etmek, işe giriş ve çıkış saatlerini not alan bir sistem kullanmak istiyorsanız en faydalı sistem türlerinden bir tanesi kart okuyuculu sistemdir! Sizlere geniş yelpazeler üzerinden sistem seçenekleri sunan bu ürün tipi, en temel mantık üzerinden de kullanım alanları sunmakta ve dilediğinizce kullanabilme şansları sunmaktadır. Bu nedenden ötürü de Türkiye’nin en çok tercih edilen kart okuyuculu sistemini sizlere Perkotek güvencesi ile sunuyoruz! Personellerinizin maaş hesaplamalarını, var olan işe giriş ve çıkış saatlerine göre de hesaplama özelliklerine sahip olan bu ürün tipi, her geçen gün yaygınlığını arttırmakta ve sizlere en temel mantık üzerinden de kullanım alanları sunmaktadır. 50.000’den fazla bireysel ve kurumsal firmaya sunduğumuz sistem türünden siz de faydalanmak adına bizleri arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler