perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Kas.
2013

Kart Yazıcı.


Kart Yazıcı

KART YAZICI

Bir firmanın tanıtımı ne kadar iyi olursa firmanızı ziyaret eden kişilerin vb.firmanız hakkında görüşleride o tanıtım kadar iyi olacaktır. Firmanızın logosu, markaları vb. Grafiksel tanıtımlarındaki görselliğin yüksek olması sizi ve firmanızı ön planda tutucaktır. Çoğu zaman tüm sektörlerde sık rastladığımız yaka kartları önemi gittikçe artmaktadır.

Nedir bu yaka kartları; yaka kartları kişileri, yaptıkları işleri ve istediğiniz bilgileri ek olarak içermektedir.Yoğun tempo iş hayatında kişilerin isimleri akılda kalmamaktadır.Yaka kartları sayesinde kişiye mahçup olmadan kendisine hissettirmeden yaka kartı ile ismini öğrenip hitabınızı bu şekilde sağlayabilirsiniz. Kart yazıcıların önemi gittikçe artmaktadır.Kart yazıcılar personeliniz tanıtımı çok rahat bir şekilde yapıp görselliği sayesinde dikkat çekici olabilirsiniz.Kart yazıcıların maliyetleri düşük olması ile birlikte sarf malzeme olarak ribon kullanılmaktadır.Ribon ise siyah ve renki olmak üzere ikiye ayrılır.Ribonlar kart adedine göre satılır veya standartları mevcuttur.

KART YAZICI

Piyasada Plastik kart yazıcısı olarak birçok ürün vardır.Baskı kalitesine hızına göre CIAT ve SUNLIGHT marka yazılır daha çok tercih edilir.Kart yazıcıların kendi ücretsiz yazılımları ile tasarımlarınızı grafiker gerektirmeden kendiniz gerçekleştirebilir tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz.Hızlı kullanımı ile birçok personelinizin kartını aynı anda basıma başlattırabilirsiniz.

Kart yazıcılar ile proximity , mifare , plastik kartlara baskı gerçekleştirebilrsiniz.Aynı zamanda corel draw ile tasarımlarınızı profesiyonel bir şekilde tasarlayıp baskınızı gerçekeleştirebilirsiniz.Uygun maliyette bir cihaz olması sebebiyle CIAT marka kart yazıcılar daha çok tercih edilmektedir.Kart yazıcı ile şirketinizin tanıtımı ve kurumsallığını ön plana çıkartmış olursunuz.

KART YAZICI

Kart yazıcı programı windows işletim sisteminin tüm sürümlerine kurulumu sağlanabilir.Kullanımı kolay olması işletim sisteminize driver ve ücretsiz programını kurarak kullanmaya başlamanızı sağlayabilir.Destek hattı sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda uzaktan erişim ile desteğinizi alabilirsiniz.Uzak doğu ürünü olmasının nedeni daha çok tercih edilmesine sebeptir.Kart yazıcı sayesinde kartlara önlü arkalı baskı sağlanabilir.

Kart Printer program ile kartın üzerindeki tüm alanı kendiniz tasarlayabilirsiniz.Kart yazıcının hızlı olması işinizi dahada çok hızlandıracaktır.RFID kartların baskısını özel firmalara verdiğiniz zaman maliyetler çok yüksek olmaktadır.Kart başına en düşük birim fiyatı 4 USD'dir.Kendiniz kart yazıcı ile sağladığınız zaman baskı adeti sonrası ribon alarak daha çok karlı olabilirsiniz.Personel işe başlama ve işte ayrılma durumunda kartların üzerini kimyasal madde ile temizleyebilir ve tekrar kartı kullanabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları