perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Kas.
2013

Otel Kapı Kilit Sistemi.


Otel Kapı Kilit Sistemi

OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ

Otellerde artık eskisi gibi anahtarlar yerine kart sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bunların başlıca sebebi anahtarların kaybolması ve unutulması sonrasında oluşan sorunlar ve kartı yuvaya koyduğumuzda elektronik cihazların devreye girmesi gibi çok fazla kolaylığı vardır. Günümüz teknolojisi artık bu tür sorunlara çözüm olabilmek ve gerektiğinde geçişleri yetkilendirmek ya da kısıtlamak için farklı bir çözüm yolu bulmuştur. Otel kilit sistemi denir 3 ana parçadan oluşur.

OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ

Otel müşterilerinin giriş çıkışlarını ve konaklama bilgilerini takip altında tutmak için otel girişinde müşterilere verilen proxy yada mifare kartlarla, müşterileriniz konaklama girişlerini yaparak bu kart sayesinde oda giriş çıkışlarını yapabilir. Bu sayede müşterilerinizin konaklama bilgilerini, ne kadar zamanının kaldığını görebilirsiniz. Kişiye özel olarak verilen bu kartlar, kapı girişlerinde ki kart okuyuculara okutularak kapı geçişi sağlanmaktadır. Bu kartlar aynı zamanda enerji devrelerini tetikleyerek oda içi aydınlatma ve diğer elektrik gereçlerini de tetikleyebilmektedirler.

OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ

Otel kilit sistemleri, müşteriye verilen kart dışında otel temizlik görevlilerine de verilebilir ve otel müşterisi odasında da değilken personel de işini yapmaya devam edebilir. Otellerin özellikle yaz aylarında ki sirkülasyonunu göz önünde bulundurursak başka türlü bir kontrolün ne denli zor olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Otel kapı kilit sistemi 10 yılı aşkın bir süredir vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılmaktadır ve sürekli olarak geliştirilmektedirler. Yine bu kartlar sayesinde havuz girişleri otel içi geçişler ve alışveriş gibi olanaklar da sağlanabilir ve yazılım sayesinde takip edilebilmektedir. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları