perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Mar.
2015

Kart Yazıcı.


Kart Yazıcı

Personel takip sistemlerinde kartlı sistemler kullanılmaktadır. Kartlı sistemlerde ve personellerin firmada tanınmaları için yakalarında bulunan kartlar için kart yazıcı sistemleri vardır. Kart yazıcı sistemler sayesinde personellerin yaka kartları yada devam kontrollerde kullanılan takip kartlarına firma logolarınızı ekleyerek sicil bilgilerini yazabilirsiniz.

 

Kart yazıcı cihazları modellerine ve özelliklerine değişiklik göstermektedir. Bu kart yazma hızı, ön , arka ve ön ile arka baskı şeklinde birçok değişiklik göstermektedir. Hızlı kullanımı kolay programı ile kendi tasarımınızı yaratıp excel üzerinden hızlı baskı sağlayabilirsiniz.

 

Kart yazıcılar ribbon ile çalışmakta olup siyah beyaz ve renkli olarak iki çeşide ayrılır. Renkli baskılar için renkli ribbon siyah ve beyaz baskılar için siyah beyaz ribonunu kullanabilirsiniz.

 

Kart yazıcılar usb ile çalışmakta olup driver sorunu yaşamadan tak çalıştır mantığında kullanabilirsiniz.

 

Sizde personellerinizin kartlarını kendiniz oluşturmanız için kart yazıcı almanız gerekmektedir. Kart yazıcı fiyatları ve bilgisi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları