perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Mar.
2015

Yüz Tanıma.


Yüz Tanıma

Personel takip sistemlerinde teknolojinin gelişmesi ile parmak izi cihazları yerini yüz tanıma cihazlarına bırakmıştır. Personel takibinde yüzde yüz güvenlik sağlayan yüz tanıma cihazları sayesinde personelleriniz birbiri yerine okutma yapamayacaklar çünkü yüz klonlanamaz yani çoğaltılamaz. Personel takip sisteminde son devrim olan yüz tanıma cihazlarını iris ve retina ile karıştırmayalım. İris ve retina sistemleri farklı okutma şekillerine sahiptir. Personel takibinde tüm yazılımlara uyan yüz tanıma cihazları ile kapıları, turnikeleri vb. alanda tetik verdirebilirsiniz.

 

Pdks programı sayesinde personellerinizin giriş çıkışlarına göre toplam çalışma saatlerini ve maaşlarını hesaplatabilirsiniz. Çalışma mantığı ise önce tüm personel yüz tanıma cihazına kayıtları sağlanır. Cihaz tüm personel için bir id numarası üretmektedir. Ürettiği id numarası tanımlanan personele göre pdks programına tanıtılmaktadır. Sicil bilgileri doldurularak çalışma grubu seçilir ve personel giriş çıkış yaptıktan sonra cihazdan veriler çekildiğinde personellerin giriş çıkış hanesine yaptıkları okutmalar düşücektir.

 

Personel takip sisiteminde yüz tanıma cihazları ile otomatik veri transferi yapılabilir ve raporlar otomatik olarak gönderebilmektedir.

 

Sizde personellerinizin takibini yüz tanıma cihazı ile yapabilmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön