perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Mar.
2014

Kartlı Geçiş Sistemleri.


Kartlı Geçiş Sistemleri
Pek çok şirkette kullanılmakta olan ve çalışanların işe giriş çıkış saatlerini görebilmenizi ya da hangi kapıdan ne zaman geçtiğini görebilmenizi sağlayan kartlı geçiş sayesinde yetkisi olmayan kişilerin bazı bölümlerden uzak durmasını sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır.
 
Özellikle büyük şirketler için oldukça kullanışlı ve gerekli olan bu geçiş sistemleri sayesinde görmediğiniz zamanlarda bile personelinizin çalışma şeklini öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Binadan giriş çıkış saatlerini öğrenebilmeniz mümkün olduğu gibi gizlilik gerektiren bölümlerde yaşanan sorunlarda kimin ne zaman bu bölüme girip çıktığını öğrenebilmeniz de mümkün olacaktır. Bu sayede yapabileceğiniz işlemlerden biri de kimsenin girme yetkisi olmayan yerlere girmesini engellemektir. Kartlı geçiş sistemi sayesinde farklı bir departmanda işi olmayan bir personelin sadece kendi departmanında kalmasını sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle kendi departmanına giriş çıkışlarına dikkat eden personelinizden daha fazla verim alabilmeniz mümkün olacaktır. Çalışma saatleri izlenen ve sürekli geç kaldığı görülen bir personelinizi gerektiği gibi uyarabilmenizi sağlayan bu sistemler sayesinde iş verimliliğinizin de büyük bir ölçüde sağlanması mümkün olacaktır.
 
Holdingler, bankalar gibi özellikle gizlilik gerektiren ve çalışanların gözlem altında olması gereken yerlerde kullanılan kartlı geçiş sistemileri ile her personelinize bir kart verebilmeniz ve gelen misafirler için de ziyaretçi kartı oluşturabilmeniz mümkündür. Hatta bu ziyaretçi kartlarının da kimler tarafından ve kimin ziyaretçileri tarafından kullanılıp ne kadar süre kaldıklarını da kontrol edebilmeniz mümkündür.

Geri Dön