perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Oca.
2014

Kartlı Otel Kapı Kilitleri.


Kartlı Otel Kapı Kilitleri

Otel kapı kilit sistemleri,  evlerimizde ya da iş yerlerimizde kullandığımız kilit sistemlerimden çok daha gelişmiş kilit sistemleridir. Bu kilit sistemleri en çok otellerde kullanılır. Otellerin en büyük ihtiyaçları arasında otel kapılarının kontrol edilmesi gelir.

Otel kapılarına takılan elektronik otel kapı kilitleri mifare ve temic kart teknolojisiyle çalışır. Mifare ve temic kartlar manyetik kartlardır. Cihaza herhangi bir temas olmadan manyetik kart okutulur ve böylelikle cihazda ve kartlarda aşınma gerçekleşmez.  Otel kapı kilit sistemi, kalem pille ya da adaptörle çalışabilir. Otel kapı kilit sistemi onunla entegreli çalışan bir kilit çalışır. Otele  gelen müşterinin kartını kaydetmek için önce idari kart ile cihaza o kullanıcının kartı kaydedilir. Kişi kaydedilmiş olan kartını kapı kilidine gösterir ve kapı kilidi serbest kalır.

Otel kapı kilit sistemleri otel otomasyonları ile uyumlu çalışır. Cihazda ki bütün giriş çıkış hareketleri otomasyon programı tarafından takip edilebilir. Otel kapı kilidi sistemlerinde kart kaybolması durumunda yeni kart çıkartma işlemi çok kısa süre içinde gerçekleştirilebilir.

KARTLI OTEL KİLİDİ

Kartlı Otel kapı kilit sistemi montajını herkes kolaylıkla yapabilir. Sistem kurulumu ve kullanımı çok basittir. Kartlı Otel kapı kilit sisteminin pili azalmaya başladığında sesli olarak uyarı verir. Pilin tamamen bitmesi durumunda ise manuel açma anahtarı ile kapı açılabilir. Otel kapı kilit sistemi, elektronik bir sistem olması sayesinde, teknoloji ile birlikte size konfor ve güven sağlar. Sağlam iç ve dış yapısı sayesinde, her türlü ısı ve toz ortamında çalışmaya devam eder.


Geri Dön