perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
Oca.
2014

Otel Kilit Sistemi.


Otel Kilit Sistemi

Otel kilit sistemleri, anahtarlı kapı sistemlerinin çok daha gelişmişleridir. Bu kilit sistemlerinin avantajları, anahtar kaybetme gibi durumlarda zaman kaybı yaşanmaması ve hızlı geçiş sağlanmasıdır.

Otel kilit sistemleri  temic ya da mifare kart sistemleriyle çalışır. Bu iki  kart teknolojisi de temas gerektirmeyen, ortalama 5 – 8 cm uzaklıktan kartı okutabileceğiniz sistemlerdir. Otel kilit sistemleri 4 adet 1.5 volt kalem pil ile çalışırlar veya 5 volt adaptör ile çalışırlar. Otel kilit sistemleri 500.000 deneme sonrası satışa çıkarılır. Sağlam iç ve dış kasası ile her ortamda Gustavo otel kilidi kullanılabilir. Montajı çok kolaydır ve sistem kurulumu çok basittir.

Otel kilit sistemlerinin bataryasının bitmesi durumunda, kapı mekanik anahtarla açılabilir. Bu mekanik anahtarların yedekleri de bulunmaktadır.  Cihaz üzerinde bulunan bios pili sayesinde hafızasında ki bilgiyi ve tarih saati çok uzun zamanlar koruyabilir.  Otel kilit sistemi bir çok otel otomasyon programıyla entegreli olarak çalışabilir ve bu programlar sayesinde oda  doluluk raporları, giriş çıkış saati raporları gibi raporlar alınabilir.

Otel kilit sistemleri, bütün otel kapıları için uygun bir sistemdir.  Eski anahtarlı sistemden kurtulup kartlı sisteme geçmek için bir çok sebebiniz bulunmaktadır. Otel kilit sistemleri şık görüntüsü, renk ve model avantajları ve kolay kullanımı ile hizmetinizdedir. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları