perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KAPI KİLİTLERİ

Otellerdeki odaların kontrolleri için çok farklı çözümler bulunmaktadır. Bu çözümlerin ortak noktası kapı üzerine monte edilen cihazlar ve bu cihazları kontrol eden kartlardır. Otel kapılarına takılan otel kapı kilitleri, oldukça güvenli ve kullanıldığı otellerde kullanım kolaylığı sağlayan cihazlardır. Günümüzde tatil köylerinde bulunan butik otellerde, beş yıldızlı otellerde, rezidans ve buna benzer yerlerde otel kapı kilitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. İsterseniz bu kilit sistemlerinde kullandığınız kartlara kontör yükleyerek aynı zamanda alışveriş yaptığınız esnada bu kart ile ödeme de yapabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin otel içerisinde eğlence aktivitelerine katılırken, yanlarında cüzdan – para vs. taşımaları gerekmeyecek ve böylece kayıp gibi vakalarda söz konusu olmayacaktır.

Otel kapı kilitleri, otel kapılarına takılan, kendi hafızaları olan ve farklı renklerde tercih edilebilen temic kart okuyucu cihazlardır. Otel kapı kilitleri bir otomasyon yazılımı üzerinde istenilen odalara tanıtılabilir ve otel müşterisinin ne kadarla süreyle odayı kullanacağı bilgisi girilir. Girilen bu bilgi kart üzerine yazılır ve daha sonra kapıya tanıtılır. Tanıtılan kart verilen izin aralığında ise odaya giriş çıkış yapma izni verir.

Oldukça güvenli oluşu sayesinde otel kapı kilitlerine rağbet giderek artmaktadır ve her geçen gün de farklı alanlarda kullanılmaktadır. Firmamız GUSTAVO otel kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Bu sebepten ötürü de otel kapı kilitleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Farklı tip ve modeldeki otel kapı kilitleri, kullanıldıkları alanlara şık tasarımları renk katacak. Detaylı bilgi almak ve otel kapı kilitleri fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz.

OTEL KAPI KİLİTLERİ PROGRAMI

Otel kapı kilitleri programı oldukça kolay kullanılabilen ve otel kapılarına oldukça hızlı tanıtma yapılabilen ürünlerdir. Bu otomasyona bağlı olan bir panel üzerine tanıtılmak istenilen kart konularak program üzerinden tek tuş ile kapıya tanıtma ya da o kartı iptal etme işlemi gerçekleştirilir.  Otel kapı kilitleri otomasyonu ve sistemi ile otel oda sayınız ne olursa olsun bütün müşterilerinizi ve otel kapılarınızı kontrol altına alabilirsiniz ve oda durumlarını raporlayabilirsiniz. Otel kapı kilitlerinde kullanılan kartların üzerine otel isim bilgileri ve kullanılacak olan kapının numarası gibi bilgilerin baskıları da yapılabilmektedir. Üstelik kartların kırılması, deforme olması ya da çalınması gibi durumlar söz konusu olduğunda, resepsiyon görevlileri tarafından kartın iptali sağlanmaktadır. Bu da olası çalınma durumlarında, kart elinde olan kimselerin otel odalarına girişlerine engel olacaktır.

OTEL KAPI KİLİTLERİ AKSESUARLARI

Oda kartları, admin kartı, kart tanıtma paneli ve otomasyon otel kapı kilitleri ile birlikte kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarların yanı sıra bir de otel oda kasaları vardır. Bu kasalar, otel odaları içerisinde kullanılmaktadır. Otel kasaları, müşteriler odadan çıkarken altın, para gibi değerli eşyalarını koyabilsinler diye kullanılmaktadır. Böylece kayıp durumları ortadan kaldırılacaktır. Otel kapı kilit kilitleri ile birlikte kullanabileceğiniz otel kartları da boş veya baskılı seçenekler olarak sunulmaktadır. Aşağıda otel kapı kilitleri ile birlikte kullanılmakta olan aksesuarları inceleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları