perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
Oca.
2015

Parmak İzi Terminali.


Parmak İzi Terminali

Parmak izi terminali sayesinde artık şirketiniz güven altında. Parmak izi terminali ile giriş çıkışlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Parmak izi terminalleri özelliklerine göre , görünümüne göre değişiklik göstermektedir. 

Dilerseniz pdks , üye takip, access, yemekhane gibi birçok yazılım ile entegreli çalışmaktadır. Daha çok pdks programı tercih edildiğinden pdks programlarında kullanılmaktadır. 

Rapor olarak giriş çıkışları raporlayabilir dilerseniz maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Parmak izi terminali ile tetik alabilirsiniz. Aynı zamanda zil çaldırma özellikleri olan parmak izi terminalleri mevcuttur. 

Pdks programı yerine orjinal yazılımı ile takibi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer puantaj tutmayacaksanız sadece orjinal yazılım yeterlidir. Parmak izi terminali logları yani kayıtları uzun süreli hafızasında tutmaktadır. Ups bataryası ile elektrik kesintilerinde cihaz kapanması durumunun önüne geçebilirsiniz.

Parmak izi terminali fiyat ve teklifi için bizimle satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan iletişime geçebilirsiniz.


Geri Dön