perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
13
Kas.
2014

Otomatik Bariyer.


Otomatik Bariyer

Otomatik bariyer ile artık otoparklarınız kontrol altında, otomatik bariyer sayesinde otoparklarınız artık işgal edilmeyecek. Tanımadığınız kişilerin otoparkınıza girmesini engellemiş olacaksınız. Otopark sistemleri tercih etmeden önce kullanım amacınız önemlidir. Otopark otomatik bariyer sayesinde ister kumanda ile isterseniz hgs sitemi ile açmanız mümkündür. Otomatik bariyer hgs sisteminde online çalışmasına rağmen bağlantı düştüğünde offline olarak çalışma özelliğide vardır. Otomatik bariyer üzerine isterseniz parmakizi, isterseniz kartlı bir cihaz da montajı sağlanabilinir.

Otomatik bariyer sistemlerine kumanda ile açmanız mümkündür. Otomatik bariyer ile otoparklarınızı dışardan kimselerin rahatsız etmesini tamamen engellemiş olursunuz. Otomatik bariyerlere fotosel takılarak arada araç kalmayacak ve bariyer kolu araç varken inmeyecek şekilde ayarlanması mümkündür. Otomatik bariyer üzerinde flaşör konulara gece veya hava karardığında açılıp açılmadığını flaşör sayesinde görüntülemeniz mümkündür. Kumanda dışarısında güvenliğin olduğu bölüme butonda bağlamanız mümkündür.

Otomatik bariyer almadan önce satış temsilcilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Hgs , kumandalı bariyer seçeneklerini ve detaylarını satış temsilcilerimiz size aktaracaktır. Bize dilerseniz satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile güvenlik teknolojileri olarak çözüm ortağınız oluyoruz.


Geri Dön