perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Nis.
2015

Otomatik Kapı.


Otomatik Kapı

Kontrollü bir şekilde otomatik kapılarınızın açılmasını istiyorsanız otomatik kapı ve access kontrol sistemine ihtiyacınız vardır. Bazı işletmelerde otomatik kapılar vardır. Bunlar kayar kapı , dönen kapı, fotoselli kapı gibi birçok çeşitlerine bürünmüştür. Otomatik kapı ve diğer tüm kapılarda kilit ve açılması istenilen cihaz ile kapıları açtırmanız mümkündür. Parmak izi , yüz tanıma , kartlı terminaller sayesinde bu kapıları istediğiniz zaman açtırabilirsiniz. Aynı zamanda takip sağlamak istiyorsanız access kontrol programı sizin için yeterlidir. Cihazları network aracılığıyla yada rs232 ile bağlantısı sağlanır. Programa bağlantı değerleri girilir ve testi sağlanır. Bağlantı kurması durumunda cihazlar üzerindeki kilitle değeri ‘0’ yapıldığında access kontrol onaylı geçiş sağlanır fakat kilitle değerine saniye olarak bir değer atıldığında otomatik olarak sorguda bulunmadan tetik süresi boyunca hafızasındaki tüm kartlara geçiş izni sağlatır.

Birçok firma sadece otomatik kapı değil tüm kapılar için bu sistemleri kullanmaktadır. Kişilere kapı bazında yetkilendirme verilerek geçiş izinleri program tarafından atanır. Kişilerin kapıdan geçmeye yetkisi yoksa izin vermeyecektir.

Sizde otomatik kapı ve diğer kapılarınızı kontrol altına almak ve bir donanım ile geçişleri sağlatmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları