perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Nis.
2015

Güvenlik Bariyeri.


Güvenlik Bariyeri

Birçok alanlarda artık güvenlik gerekli olduğu için bariyer şart duruma gelmiştir. Binalarda ve birçok alanlarda otoparkınızın yabancılar tarafından işgal edilmesi yada haksızlık olmaması için güvenlik bariyeri gereklidir. Bazı sitelerde daire sakinlerinin bir araçlık yerleri olmasına rağmen eşinin , yada çocuklarının yada misafirlerinin araçlarınıda otoparklara giriş yaptırıp hakkı olmayan bir işgal söz konusu olmaktadır. Bu tür sistemlerde ise devreye hgs ve ogs sistemleri girmektedir.

Otopark güvenlik bariyerleri fotosel bağlantısı sayesinde araçlar geçiş yaparken kapanmaması için sensör konulur bu sensör sayesinde araya araç girdiğinde yada bekleme yaptığında fotosel bariyere tetik gönderdiğinden kapanmasını engellemektedir. Tepe lambası yani flaşörü sayesinde gece sinyal vermektedir. Bazı müşterilerimiz kollar üzerine led montajı sağlattırarak güzel bir görüntü elde etmektedir. Güvenlik bariyerleri kullanım amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Alanın büyüklüğüne göre kol uzunlukları değişmektedir. Hızlı güvenlik bariyeri sayesinde saniye araç geçişleri hızlı olarak sağlanmaktadır. Online kullanılması doğrultusunda hgs ve ogs sayesinde takipler ve kısıtlamalar yapılmaktadır.

Sizde otoparkınızda güvenliği sağlamak için otopark güvenlik bariyeri satın almalısınız maliyetleri düşük tam donanımlı bu cihazların teklifi ve detaylı bilgisi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları