perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
30
Nis.
2015

Özak Turnike.


Özak Turnike

Turnike sistemleri engelli geçişler için kullanılmaktadır. Özak turnike sistemleri sayesinde personellerinizin geçişlerini yetki doğrultusunda kısıtlayabilisiniz. İç ortam ve dış ortam olarak çelik dış yapıya sahip bu turnikeler çok dayanıklıdır. Özak turnike sistemlerini dilerseniz offline yani çevrim dışı yada online çevrim içi olarak kullanabilirsiniz. Offline özak turnike sistemi geçişleri cihaz hafızasında tanımlı olan herkez için yapabilirsiniz. Online sistemde ise özak turnike üzerinde bulunan parmak izi , kartlı ve yüz tanımalı cihaza okutma yaptığında sorgulamayı bir bilgisayar aralığıyla yapar eğer izni var ise geçişi sağlanır.

Özak turnike engelli turnikesi , vip turnike , boy turnikesi , bel turnikesi  gibi birçok modelleri vardır. En çok kullanılan turnike sistemlerinden birisi bel turnikesidir. Maliyet açısında düşük modern,şık ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. İşletme girişlerine özak turnike montajı sağlanır. Kişiler online program kullanıyorsa danışmadan ziyaretçi kartı alır ve takibi yapılır . İsim , soyisim , grubu, kimi ziyaret ettiği gibi bilgileri tutup dilendiği zaman raporlama sağlanabilmektedir. Offline sistemde ise tanımlı olan tüm ziyaretçilere geçiş sağlatır ve raporlamasını sadece ziyaretçi adında almaktadır.

Sizde özak turnike hakkında bilgi almak yada satın almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları