perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Tem.
2014

Otopark Hgs Sistemi Nedir Ve Faydaları Nelerdir.


Otopark Hgs Sistemi Nedir Ve Faydaları Nelerdir

Otoparklarda ve site güvenlik geçişlerinde bulunan otopark hgs sistemi araçların daha hızlı ve düzenli bir şekilde geçiş yapabilmesini sağlayan sistemler olarak bilinmektedir. Pek çok farklı türü bulunan bu sistemler bariyer olarak araçların izin almadan geçiş yapabilmesini önlemek amacı ile kullanılabilmektedirler.

Daha güvenli bir ortam oluşturabilmek amacıyla kullanılan bu geçiş sistemleri eskiden bilet alma esasına dayalı olarak otobanlarda da kullanılmaktaydı. Böylelikle kişiler gişe ödemelerini gerçekleştirebilmekteydiler. Günümüzde ise daha çok parmak okuyuculuğu, kartlı ya da otomatik olarak geçiş yapılmasını sağlayan otopark hgs sistemi kullanılmaktadır. Daha hızlı bir geçiş imkânı sunmakta olan bu sistemler sayesinde uzun kuyruk oluşumları da engellenebilmektedir. Hızlı geçiş olanağı sunmakta olan bu sistemleri farklı alanlarda da kullanabilmek mümkündür. Pek çok şirket otoparkında kullanılmakta olan bu sistem sayesinde görevli insan ihtiyacı da sona ermektedir. Akıllı sistemler arasında yerini alan bu sistemler kişi kontrolü olmadan tanımladığı kişi ya da araçların geçişine olanak sağlamaktadır.

Hızlı geçiş imkânı sunmasının yanı sıra sunduğu rahatlık ile de insanların daha çok tercih ettiği bir geçiş sistemi olarak karşımıza çıkan otopark hgs sistemi sayesinde güvenlik tedbirleriniz de artırılmış olmaktadır. Özellikle girişi için belli kişilerin izinli olduğu yerlerde bu sistemlerin kullanılması daha büyük kolaylık ve rahatlık sağladığından sıklıkla tercih edildiğini görmek mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları