perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
28
Mar.
2016

Uzaktan Kontrol Sistemleri.


Uzaktan Kontrol Sistemleri

Uzaktan Kontrol Sistemleri kartlı, parmak izli yüz tanımalı sistemlerdir. Ayrıca turnike sistemleri uzaktan kontrol sistemleri sınıfına girebilir. Uzaktan kontrol sistemleri kullanımı çok basit olan kontrol sistemleridir. Uzaktan kontrol sistemleri genel olarak personel takip etmek amacıyla kullanılan sistemlerdir. Uzaktan kontrol sistemleri ile personellerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Özellikle büyük işletmelerde yetkililer personellerin sayısının fazla olmasından ötürü herkesi kontrol altına alamamaktadırlar. Bu nedenden dolayı uzaktan kontrol sistemlerine çok fazla ihtiyaç duymaya başlamışlardır. Uzaktan kontrol sistemleri ile personellerinizi siz işletmenizde olmasanız bile rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol Sistemleri özellikle personellerin giriş ve çıkış yaptığı alanlara yerleştirilirler. Bu alanlarda giriş ve çıkış yapılması esnasında takip yazılımları yardımı ile yetkili, personellerin giriş ve çıkışlarını görebilir. Erken çıkan veya geç gelen personellerin cihazlara yaptıkları müdahaleleri de görebilmektedirler. Uzaktan kontrol sistemleri plaza, holding, hava alanı gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Uzaktan Kontrol Sistemlerinin kullanımı günümüzde giderek yaygınlaşmasının yanı sıra önemi de giderek artmaktadır.

Uzaktan kontrol sistemleri fiyatları kullanılan cihaza göre değişiklik göstermektedir. Uzaktan kontrol sistemleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Uzman satış danışmanlarımız size en iyi bilgiyi vereceklerdir. Uzaktan kontrol sistemleri sizi güvende hissettirecek! Taklitlerimizden sakınmayı unutmayın…


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları