perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK HGS SİSTEMİ

Otopark hgs sistemi, otoparklara yapılan giriş ve çıkışların daha kontrollü ve güvenilir bir hale getirilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark hgs sistemi, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark hgs sistemi, özellikle site ve apartman girişlerinde oldukça sık tercih edilmektedir. Bu sistemler, otopark hgs sistemi bariyeri, otopark hgs sistemi anteni, otopark hgs sistemi paneli ve otopark hgs sistemi etiketlerinden meydana gelmektedir. Otopark hgs sistemini kurmak için öncelikle otopark hgs sistemi antenlerini otoparkın giriş ve çıkış alanlarına monte etmek gerekir. Bu antenlerin elli metreye kadar okuma yaptıklarının bilinmesi gerekir. Geçişine izin verilecek olan araçlara da etiket tanımlaması yapılmalıdır. Otopark hgs sistemi etiketleri, plastik ya da kâğıt olmak üzere ikiye ayrılırlar. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakla birlikte kâğıt etiketler ise camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Bu etiketler, araçların bilgileri ile birlikte otopark hgs sistemi yazılımına kayıt edilmektedir. Araç anten önüne geldiğinde, etiketi okuyarak giriş yapma izni sunacaktır. Aracın bilgileri, otopark hgs sistemi paneline Tcp – Ip bağlantısı yapılarak gönderilmektedir. Sistem bu şekilde tamamen kullanıma hazır hale gelecektir.

Otopark hgs sisteminde kullanılmakta olan bariyerler, Avax bariyerlerdir. Avax otopark hgs sistemi bariyeri, firmamız bu markanın Türkiye distribütörü konumunda olduğu için oldukça uygundur. Üstelik farklı kol uzunlukları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanının uzunluğu her ne olursa olsun, ideal bir bariyer temin etmeniz mümkün olacaktır. Otopark hgs sistemi bariyerleri kendi içerisinde MN bariyer ve DZ bariyer olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. DZ otopark hgs sistemi bariyeri fiyatları, MN otopark hgs sistemi bariyeri fiyatlarına göre daha uygundur. Aynı özellikte olmalarına karşın bu bariyerlerin uygun fiyatta olmasının nedeni, her bütçeye hitap etmek gereksinimden ötürüdür. Otopark hgs sistemi bariyerleri, paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda yer alan otoparklarda, elektrostatik toz boyalı bariyerler ise iç ortamlarda tercih edilmektedir.

Otopark hgs sistemi bariyerleri, buton ile de kontrol edilebilirler. Buton kontrolünde iki seçenek bulunur. Tek veya çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için butona devamlı olarak basmak gerekmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak için ayrı, kapamak için ise ayrı buton bulunmaktadır. Üstelik bu bariyerler zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Zaman kontrol özelliği sayesinde otopark hgs sistemi bariyerinin kolu belirli bir zamana ayrılarak o zaman diliminde kapanabilmektedir. Üstelik otopark hgs sistemi bariyerleri, sensör kontrol özelliklidir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verilebilmektedir. Otopark hgs sistemi bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılırlar. Elektrik kesildiği durumlarda akü devreye girerek 250 defaya kadar açma ve kapama yapma imkânı tanımaktadır.

Otopark hgs sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha tercih edilen bir sistem olmayı başarmıştır. Otopark hgs sistemi sayesinde, otoparklara giriş yapan araçların kontrol altında tutulması sağlanmaktadır. Otopark hgs sistemi fiyatları ya da otopark hgs sistemi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Vakit kaybetmeden hemen şimdi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler