perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
May.
2015

Parmak İzi Sistemleri.


Parmak İzi Sistemleri

Günümüz teknolojisiyle artık parmak izi sistemleri tüm işletmeler tarafından kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Personel sayısı farketmeksizin her işletmede kullanılan parmak izi sistemleri aynı zamanda kapı , turnike gibi birçok alanı tetik sağlatılarak onay doğrultusunda geçişi sağlanmaktadır. Parmak izi sistemleri sayesinde artık personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini takip edebilir ve çalışma saatleri toplamlarını izleyebilirsiniz.

Parmak izi sistemlerinin tercih şekilleri değişiklik göstermektedir. Dış görünüm kasa görünümü dışarısında kullanacak kişilerin adetleride önemlidir. Bu küçük cihazlar parmak izi kayıt kapasitesine , log kayıt kapasitesine , çoklu okuma kapasitesine göre ve diğer tüm teknik özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Firmamızda günlük , haftalık ve aylık parmak izi sistemlerinde kampanyalar bulunmaktadır. Gerekli bilgi için bize 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür. Bazı parmak izi sistemleri dışarıdan bir zili tetikleyebilirken bazı cihazlarımız sadece kendisi zil çaldırma yani melodi özelliğine sahiptir. Melodi özelliği büyük işletmelerde ses duyulması durumundan ötürü tercih çok fazla edilmektedir. Bir personelin 10 parmağınıda kaydedebildiğiniz bu sistemlerde okumama gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı zamanda kart okuma özelliği olan parmak izi cihazlarıda mevcuttur. Hemen hemen tüm cihazlarda şifreli geçişler için keypad mevcuttur. Yani şifreli olarakta geçiş sağlayabilirsiniz.

Sizde personelinizin takibini parmak izi sistemleri ile sağlamak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön