perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Mar.
2015

Parmak İzi Okuma Sistemleri.


Parmak İzi Okuma Sistemleri

Personel takip sistemlerinde parmak izi okuma sistemleri önemli rol üstlenmektedir. Parmak izi okuma sistemleri ile çoklu şubelerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Merkez ve şube mantığı ile çalışan bu sistemler sayesinde artık şubelerinizdeki personellerin kaçta mesaiye başladığı toplam ne kadar çalıştıklarını raporlamanız kolaydır.

Şubelerinize cihaz montajları yapılır. Personellerin giriş yaptıkları bölgeye en kısa personel baz alınarak omuz hizasına göre montajlanır. Cihazın sadece besleme adaptörü ve lokal ağınızdan gelen data kablosu takılır. Modem veya switchten gelecek kablo cihaz altına takılır. Modeminizin dağıttığı ip adreslerinden boş olanı cihaza tanımlanır ve modem üzerinden yönlendirme yapılır. Servis sağlayıcınızdan aldığınız dış ip merkeze bildirilir. Merkez sanki kendi lokalindeymiş gibi cihazdan veri transferi yapabilir.

Bu sistemin en önemli avantajı takibini merkezinizin yapmasıdır. Yani tek bölge üzerinden kontrol edilmesidir. Personeller şube arası giriş çıkış yaptıklarında hangi şubeden girilmiş ve çıkılmışsa bu bilgiyide görmeniz mümkündür. Yani personel A şubesinden girdi ve B şubesinden çıktı gibi raporlama almanız münkündür. Tüm terminallerimiz parmak izi, kartlı, yüz tanımalı gibi tüm terminaller bu mantıkla çalışabilmektedir.

Sizde personellerinizi parmak izi okuma sistemleri ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön