perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
May.
2015

Parmak İzi Okuma Sistemleri.


Parmak İzi Okuma Sistemleri

Personel takip sistemlerinde parmak izi okuma sistemleri önemli rol oynamaktadır. Sizde personellerinizin takibini parmak izi okuma sistemleri ile yapabilirsiniz. Toplam çalışma saati , fazla mesai , prim, avans, izin takibini sağlayabilirsiniz. Resmi olarak 225 saat yada gayri resmi çalışma saatlerinizin takibini yapabilirsiniz. Parmak izi okuma sistemlerine bir personelinizin 10 parmağınıda kayıt edebilirsiniz. Kartlı sistemlerde personeller birbiri yerine kart okutma yapabilirken parmak izi okuma sistemlerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Algoritması 10 olarak çalışan linux işletim sistemli parmak izi okuma sistemleri ile personellerinizin toplam çalışma saatlerini hesaplayabilirsiniz. Parmak izi okuma sistemleri sayesinde personellerinizin devamsızlıklarını fazla mesaiden düşürme gibi bir işlem söz konusu olabilmektedir. Yani personelinizin toplam devamsızlı 10 saati ise örnekleme yapacak olursak fazla mesaisi 20 saat ise nötrleme yada birebir düşme işlemi gerçekleştirebilmektesiniz.

Kişilerin hangi parmak izi okuma sistemlerinden giriş yaptığını görebilirsiniz. Çoklu şubelerde a şubesinden giriş yaptı b şubesinden çıkış yaptı gibi raporlama almanız mümkündür. Dilediğiniz zaman neden kartları sayesinde personel izne çıkmadan önce neden kartını okutur ve daha sonra parmak izini okutarak girişini sağlattırır. Bu sistem sayesinde kişinin izin hanesine otomatik olarak neden kartına bağlı izin işlenir. Yani tüm sistemler otomatik olarak gerçekleştirilebilinmektedir.

Otomatik veri transferi sayesinde siz hiçbir işlem yapmadan cihazdan verileri otomatik olarak çeker belirttiğiniz saatlerde istediğiniz mail adreslerine gruplama bazında yada yetki bazında raporlama göndermesi mümkündür.

Sizde personellerinizin takibini parmak izi okuma sistemleri ile gerçekleştirebilmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları