perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
May.
2015

Turnike.


Turnike

Turnike sistemleri sayesinde işletmenizde vb. Alanlarda personel geçişlerini kısıtlayabilirsiniz. Dışarıdan hiç kimse danışmadan kart almadan geçişi sağlayamaz. Buda işletme güvenliğini garantiye almak olur. Turnike sistemleri üzerine işletmenin ihtiyacına göre yüz tanıma, kartlı, şifreli cihazların montajı sağlanır. Buna istinaden personeller tek bir yerden kayıt yapılır ve diğer cihazlara gönderilir online program aracılığı ile kişilere yetki ataması yapılır. Eğer izni var ise o alandan yada turnikeden geçebilir fakat yetkisi yok ise geçiş sağlayamaz.

Misafirler için ise danışma , güvenlik yada sekreterden kart almadan geçiş sağlanamaz. Bu sebeple kişinin bilgilerine istinaden kart verilir ve bilgiler programa işlenir ziyaretçinin geçiş yapacağı alanlar belirlenir ve geçiş sağlatılır. Daha sonra istenildiğinde bu bilgilere ulaşılır ve raporlaması sağlanılır. Turnike sistemleri özelliklerine ve amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bel turnikeleri, boy turnikeleri, vip turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri gibi özelliklerine ve amaçlarına göre değişmektedir.

Sizde personel takibinde güvenlik öncelikli takip istiyorsanız turnike sistemleri için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları