perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Eki.
2014

PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATI.


PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATI

Parmak izi okuma sistemi yaygınlaşması ile personel takip sistemlerine rehabet yükseldi. Parmak izi okuma sistemi sayesinde personellerin maaşlarını hesaplayan firmalar iş gücünün azaldığını gördüler. Parmak izi okuma sistemi günümüz teknolojisinde çok ilerlemekle birlikte parmak izi okumama gibi bir durumu ortadan kaldırdı. Parmak izi okuma sistemi bazı firmalar tarafından hala tepki almakta fakat parmak izi okuma sistemi kadar güvenli hiçbir cihaz bulunmamaktadır. Parmak izi okuma sistemi ile personel maaşını, avansını, mesaisini, iznini ve birçok bodro alanlarını takip etmeniz mümkündür. Parmak izi okuma sistemi ile istediğiniz alanı tetikletip açmanız mümkündür. Alandan kastımız yetkili kapıları, bilgi işlem kapıları, firma giriş kapısı, turnike gibi birçok alanlarda girişlerinizi parmak izi okuma sistemi ile anahtar olmadan sağlayabilirsiniz. Parmak izi okuma sistemi ile birlikte personellerde rahata kavuşmuştur. Hesaplama yapan kişinin insiyatifinde bir durum olmayacağından çalışma saatlerine istinaden hakedişini almaktadır. Kartlı sistemlerin yerini parmak izi okuma sistemine bırakmasındaki en büyük sebeplerden birisi personelin kartını başka personele vererek işe gelmediği halde bile okutmasını sağlayıp günlük hakedişini almasıdır. Kartlı sistemler aynı zamanda kart gerektiğinden ekstra maliyet gerektirmektedir. Fakat parmak izi okuma sistemlerinde böyle birşey gerekmeyeceğinden daha uygun maliyette olmaktadır.

Parmak izi okuma sistemleri özelliklerine göre değişmektedir. Dış ortama duyarlı olması, personel kayıt kapasitesi, parmak izi kayıt kapasitesi, log kayıt kapasitesi, tetik verebilmesi, zil çaldırabilmesi, dokunmatik olması gibi birçok seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi okuma sistemi tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususlar personel adedidir. Parmak izi okuma sisteminde bir personelin 10 parmağınıda tanıtmanız mümkündür. Parmak izi okuma sistemi tek başına kapı açtırmanın dışında bir anlam ifade etmez. Bu yüzden kullanacağınız mantığı iyi bilmeniz gerekmetedir. Parmak izi okuma sistemi birçok programımız ile entegreli çalışabilmektedir.

Yemekhane takip sisteminde parmak izi okuma sistemi aşırı bir şekilde tercih edilmektedir. Personeller turnikeden parmağını okutmadan geçememektedir. Parmaklarını okuturlar ve sisteme düşer eğer hakedişi varsa o öğünden geçişi sağlanır. Parmak izi okuma sistemi tüm yazılımlarımız ile entegreli çalışabilmektedir. Kendi yazılımlarına entegre etmek isteyen bayi yada müşterilerimize cihazı sdk bilgilerini ve dosyalarını iletmemizle kendileride cihazla istedikleri işlemi sağlayabilirler yani sdk sayesinde cihazı kendi yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz. Sizde parmak izi okuyucu fiyata almayı düşünüyorsanız kesinlikle satış temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları