perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
31
Mar.
2015

Parmak Okuyucu.


Parmak Okuyucu

Parmak okuyucu sistemleri ile personellerinizi takip etmek çok kolaydır. Personellerinizin girişlerini , çıkışların, toplam çalışma sürelerini, erken çıkmalarını, geç gelmelerini , prim , avans gibi birçok alanların kontrollerini sağlayabilirsiniz. Parmak okuyucu ile aylık toplam çalışma saatlerini hesaplayabilirsiniz. Personel giriş çıkışlarını dilediğiniz zaman raporlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Personel siciline işlenen kayıtları dilediğiniz zaman düzenleyebilir ve yapılan değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Parmak okuyucu sistemlerin çalışma mantığı önce cihaza kayıt tanımlaması yapılması gerekir. Yani önce cihaza parmak izlerini tek tek tanımlanması gerekiyor. Kayıt aşamasında 3 kez bir parmağın okutulmasını ister bunun sebebi ortalama almasıdır. Hassasiyeti bu şekilde tanımlar. Tanımlanan kayıtlar için bir id numarası verir. Bu id numarası sayesinde programa personellerin sicilleri açılır. Yani program ile cihaz arasında haberleşme id numarası üzerinden yapılır.

Programda bulunan 23 adet rapor isteklerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Progama yapılan kayıtları ikinci cihazınıza aktarmanız mümkündür. Cihazlar port açma  mantığı ile çalıştığından şubelerinize takılıp merkezden kontrol edilmesi mümkündür.

Parmak okuyucu sistemleri ile personelinizi dakikasına kadar hesaplama yapabilirsiniz. Sizde personellerinizin takibini parmak okuyucu ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön