perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Mar.
2015

Pdks.


Pdks

Personel devam takip sistemlerine pdks adı verilir. Pdks personel devam takip sistemi kısaltmasıdır. Yazılım ile donanımın birleşip personelleri takip amacının güdülmesine pdks denir. Personel devam takip sistemi sayesinde personellerinizin giriş çıkışlarını takip etmeniz mümkündür.

Pdks sayesinde personelin sicil bilgilerini, giriş ve çıkışlarını, toplam çalışma saatlerini, prim, kazanç, avans, izin gibi tüm alanların kaydını tutabilir ve raporlayabilirsiniz. Pdks tek başına bir anlam ifade etmez birde cihaz gereklidir. Cihaz sayesinde personelin gerçek çalışma saatlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Pdks cihazı ile personeller girişte ve çıkışta cihaza okutma yaparak giriş ve çıkışları algılanır. Günlük raporlama almanız mümkündür. Tarih aralığı belirtip giriş çıkışları görüntüleyebilirsiniz. Geç gelmeleri , erken çıkmaları hesaplayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Dinamik oluşturulan parametreler sayesinde personellerin çalışma saatlerini kontrol altına alabilirsiniz. Sizde personellerinizi pdks sistemi ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön