perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
16
Mar.
2015

El Dedektörü.


El Dedektörü

İşletmelerde girişlerde kişilerin aranması gibi birşey söz konusu olmadığı için giriş yapan kişilerin ne kadar güvenli olduğunu bilmemekteyiz. Bu yüzden güvenlik görevlileri için el dedektörü cihazları geliştirilmiştir. Kişilerin üzerindeki metal yoğunluğunu ölçen bu sistemler sayesinde olası bir güvensizlik durumunu ortadan kaldırmış olursunuz. Sizde işletmenizdeki güvenliğe önem veriyorsanız bir el dedektörü ile kontrollerinizi sağlattırabilirsiniz.

El dedektörleri genelde avm, kurumsal firmalarda, plaza ve sirkülasyonun çok olduğu yerlerde kullanılmaktadır. El dedektörleri pil ile çalışmakta olup şarj edilebilir özelliği sayesinde adaptörlerle şarj edilmesi söz konusudur. Titreşim özelliği sayesinde metal tespitinde ses yerine titreşim uyarısı verdirilebilinir. El dedektörü üzerinde bulunan on / off yani açma kapama düğmesi sayesinde pilin uzun ömürlü kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Güvenlik personeli kemerine takılacak kılıf ile taşımasında kolaylık sağlanabilir.

Sizde güvenliğinize önem veriyorsanız el dedektörü için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları