perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
16
Ara.
2014

Tuvalet Takip Sistemleri.


Tuvalet Takip Sistemleri

Adına baktığımız zaman hemen bir tebessüm alıyor hepimizi fakat tuvalet takip sistemleri sayesinde iş gücünü arttırmak mümkündür. Personellerin her alanda takibini sağlamanız mümkündür. Firmamıza gelen taleplere istinaden gerekli çalışmaları gerçekleştirerek bu sistemi piyasaya sunduk ve çok aşırı bir şekilde talep gördü.

Tuvalet takip sistemleri nedir ? 

Tuvalet takip sistemleri personellerinizin tuvalette geçirmiş oldukları fazla zamanı düşündüğümüzde mantıklı bir sistem olarak gelmektedir. Tuvalet takip sistemleri tuvallet iş gücünü yani üretimi azaltan davranışlardan ve hareketlerden sakınmak amacı ile geliştirilmiştir. Bazı personeller iş gücünü dikkate almaksızın üretimin önemini bilmeden tuvallette sigara gibi sohbet gibi davranışlarda bulunmaktadır. Bir personelin tuvallette fazla geçirdiği 30 dakikayı ay ve yıllara çarptığımız zamanda çok yüksek değerler ortaya çıkmaktadır. Peki bu bir personel değilde 10 veya üstü ise ? 

Bu durumda sizde personellerinizin takibini sağlamak için tuvalet takip sistemi tercih etmelisiniz. 100 personel çalışanlı bir firmada gün içerisinde tuvallette geçirilen zamanı düşündüğünüzde bu çalınan zamanda daha fazla üretim ve iş gücünün çıkacağını sizlerde bilmektesiniz.

Tuvalet takip sistemleri nasıl çalışır ?

Tuvalet takip sistemleri tuvalet kapısına giriş ve çıkışına takılan cihazlar ile online olarak çalışmaktadır. Yani sürekli bir bilgisayar bağlantısı ile çalışan bu sistemler personellerin girişlerini online olarak kontrol etmektedir. Tuvalet takip sistemleri programı ise bu durumda verilen tölerans ve adedi aştığında otomatik olarak ceza yada normal bir şekilde kesinti sağlamaktadır. Bunu tuvalet takip programı ile almanız mümkünken aynı zamanda firmamızın pdks programını kullanan müşterilerimizde bodro alanına ceza olarak yansıtmamız mümkündür. 

Bize gelen sorular ? 

Kişi o gün rahatsızsa ve tuvalete sık çıkması gerekiyorsa ? 

Cevap : Kişi için özel izin tanımlaması mümkündür.

Engellemeler nasıl yapılmaktadır ? 

Cevap : Engelleme yoktur. Her şekilde tuvalete giriş mümkündür. Sadece belirtilen süre ve adet dışarısında ceza yada normal olarak kesinti maaş üzerinden sağlanır. 

Engelleme süreleri ve sınırı nasıl yapılır ?

Cevap : Engelleme için günler oluşturulur . Hafta içi , c.tesi veya pazar gibi bu günler için ister toplam süreye istinaden ister adet şeklinde kısıtlama yapmak mümkündür. Kişi molalarda zaten tuvalete giriş yaptığında herhangi bir kısıt yada ceza uygulanmaz. Çünkü o kendi molasıdır. Bunun dışarısında firmanın verdiği töleransa istinaden yani günlük sabah,öğlen,akşam yemek ve çay saatleri dışarısında tuvalete kaç defa girebilir yada toplam ne kadar süre kalabilir. Yani toplam 1 saat denildiğinde molalar dışarısında kişi istediği zaman girip çıkabilir fakat toplam 1 saati aşmayacak aştığı taktirde tabiki tuvalete girebilecek fakat ceza uygulanacak. Yada günde 10 defa 5 dakika süre ile girebilir denildiğinde 11 . kez tuvalete girer fakat kaldığı süre ceza olarak kesilir.

 

Sizde firmanızın iş gücünü ve üretimini arttırmak için tuvalet takip sistemleri tercih etmelisiniz. Şöyleki bir personelin bu şekilde bir üretim zamanını çalması diğer personellerede haksızlık yaratacaktır. Bu yüzden sizde hem üretimi arttırmak , haksız kazancı engellemek ve haksızlığı ortadan kaldırmak için tuvalet takip sistemlerini incelemeniz gereklidir.

Tuvalet takip sistemleri teklifi , fiyatı ve bilgisi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları