perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
Haz.
2016

PDKS SİSTEMLERİ FİYATLARI.


PDKS SİSTEMLERİ FİYATLARI

Biyometrik sistemler olarak da adlandırdığımız pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Peki, personel devam kontrol sistemleri nedir? Personel devam kontrol sistemleri; yüz tanıma cihazı, kartlı geçiş kontrol cihazı ve parmak izi cihazından meydana gelmektedir. Personel devam kontrol sistemi ile genel olarak sıklıkla personel takibi yapılsa da; bu sistemler ile aynı zamanda tuvalet takibi, yemekhane takibi, üye takibi ve öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Kullanımları kadar kurulumları da bir o kadar basit olan pdks ile turnike, kapı ve bariyerlere tetik vererek açılmasını da sağlayabilirsiniz.

Öncelikle parmak izi cihazlardan bahsedelim. Parmak izi cihazları farklı modelleri ile genel olarak personel takip programı ile birlikte kullanılırlar ve personel takibi yapılır. Personel takip programı ile parmak izi cihazlarını birlikte kullanarak personellerin geliş ve gidiş saatlerini çok basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Ayrıca personel takip programının otomatik olarak maaş hesaplayabilme özelliği sayesinde ay sonları bu geliş ve gidiş saatlerine bakılarak personel hak edişlerini de düzenleyebilirsiniz. Parmak izi cihazlarının farklı modelleri ile personel sayınız her ne olursa olun kendinize uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Çünkü parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri 1.000 ile 5.000 kişi kaydı arasında değişiklik göstermektedir.

Yüz tanıma sistemleri, kişinin yüzünü tanımlayarak geçiş yapmasını sağlayan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemleri ile kolay ve hızlı bir şekilde personel takibi yapabileceğiniz gibi isterseniz tüm takip yazılımlarını da entegreli olarak kullanabilirsiniz. Giderek yaygın bir kullanıma sahip olan yüz tanıma sistemleri, farklı kayıt kapasiteleri ile her ihtiyacınıza çözüm olabilecek niteliktedir. Yüz tanıma sistemleri, yüzünüzde gözlük, makyaj vb. olsa dahi yüksek çözünürlüklü kameraları ile tanıyabilirler. Üstelik bu sistemlerin bazı modellerinde sadece yüz değil, aynı zamanda parmak izi veya şifreli geçişler de yapabilmeniz mümkündür. Yüz tanıma sistemleri ile kapı, bariyer ve turnikelere tetik vererek de açılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımları oldukça basit olan yüz tanıma sistemleri ile takip konusunda harika çözümler elde edeceksiniz.

Personel devam kontrol sistemleri ile kolayca personel takibi yapın!

Kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, mifare kart ve proximity kartlar ile çalışabilen modellere göre ayrılmaktadırlar. Bu modellerin farklı kayıt kapasiteleri sayesinde ihtiyacınıza uygun farklı çözümler elde edebilirsiniz. Özellikle işletmelerde kullanacağınız kartlı geçiş kontrol cihazları ile kullanacağınız kartlarınızı aynı zamanda tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Tanıtım kartı olarak kullanacağınız kartların üzerine isim, soy isim, firma adı, firma logosu, çalışılan departman gibi bilgilerin baskılarını da yapabilirsiniz. Üstelik bu baskıları yapabilmek için yüksek maliyetler de harcamanıza gerek yok! Kart baskı yazıcısı sayesinde siz de kendi tasarladığınız baskıları kartlarınızda görebilirsiniz. Bu baskıları siyah-beyaz yapabileceğiniz gibi isterseniz renkli baskılar da elde edebilirsiniz. Üstelik tüm bu saydığımız pdks sistemleri fiyatları oldukça uygundur ve bütçenizi aşmayacak düzeydedir. Siz de pdks sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları