perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
PARMAK İZİ

Günümüzde birçok şirket, artık var olan düzeni oturtmak ve kurumsal yapıya adım atmak sebebiyle parmak izi sistemlerine yönelim göstermeye başladılar. Birçok avantajı bulunan bu sistem türü, temel olarak var olan personellerinizi düzene sokma aşamasında büyük bir önem teşkil etmektedir.

Bilindiği üzere artık büyük holdingler, kurumsal şirketler, spor salonları gibi alanlar parmak izi okuma sistemi sayesinde çok daha kapsamlı ve kullanışlı bir alan durumu yarattılar. Avrupa’da sıkça gördüğümüz bu sistem türü, artık ülkemiz genelinde de fazlaca karşılaştığımız bir durum olarak görülmektedir. Bu kapsamda ise kaliteli ürünleri kullanmak ve temel işleyişe göre ürünleri layığı ile ortaya koyma maksadı ile siz değerli kullanıcılara parmak izi okuma sistemini önermekteyiz. Perkotek olarak, birçok Dünya çapında isim yapmış markanın Türkiye Distribütörlüğünü yapıyor, sizlere alternatif ürünler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede ise ürünlerin tamamını görüntüleme ve dilediğiniz alternatif ürünü seçme durumu söz konusu oluyor. Her bütçeye uygun sunumlar yapan Perkotek, kullanıcı dostu tavrını sürdürmenin yanı sıra, tavsiyeler üzerinden de birçok ürüne ışık hızında ulaşabilmeniz durumlarını ortaya koymaktadır.

Sistem kolaylıkla duvara, turnikeye ve kapıya monte edilebilme özelliklerine sahiptir. Böylelikle sistemin doğru bir şekilde çalışması açısından da desteklenen hizmet durumu kendisini ortaya çıkarmaktadır. Parmak izi okuma sistemi, tüm personellerinizi kolaylıkla kaydetme ortamları yaratmakta ve en hızlı şekilde hizmet alabileceğiniz ortamları da gün yüzüne çıkarmaktadır. Bu sayede sizler de parmak izi sistemiyle alakalı geniş kapsamlı bilgiler edinme durumuna sahip olabiliyorsunuz. Her anlamda Türkiye’nin en çekici sistemleri arasında gösterilen parmak izi okuma sistemi, artık büyük holdinglerin yanı sıra, var olan üyeleri de kontrol altında tutma aşamasında çok daha teknolojik bir yaklaşım sergilemekte ve spor salonları gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Perkotek olarak var olan teknik ekiplerimizle beraber sistemi en elverişli şekilde kullanma ortamları doğuracağımız gibi, ürünleri de teknik aşamada değerlendirme ve bütçenize uygun bir şekilde seçme durumu da söz konusu olmaktadır. Her geçen gün daha geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunumlar yapan Perkotek, güvenlik ekipmanları konusunda alanının 1 numarası haline gelmiştir! Siz de parmak izi okuma sistemlerini web sitemizden araştırabilir, dilediğiniz ürünleri de müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurarak satın alabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma disiplinimiz sayesinde uzun ömürlü ve kullanışlı ürünlerin tamamına sahip olma durumu ortaya çıkmaktadır. Bu vadede ise teknik olarak siz değerli kullanıcılarımız için her daim kullanışlı ürünleri de ön plana çıkarma hususunda çalışmalar yapmayı ihmal etmemekteyiz.

O halde siz de web sitemize girişinizi yapabilir, tüm ürünleri inceledikten sonra en uygun olan ürün seçeneğini belirleyerek siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Parmak izi okuma tekniği sayesinde artık personel giriş ve çıkış saatleri kontrol altında tutuluyor, sizler dilediğiniz zaman sistem hafızasından tüm bilgileri ve giriş çıkış işlemlerini mailinize aktarabiliyorsunuz! Bunun yanı sıra ise saat hesaplamaları sayesinde personellerinizin maaşları net olarak sistem tarafından belirtilmektedir. Büyük holdingler tarafından “maaş hesaplaması” durumu sebebiyle parmak izi okuma sistemi fazlaca tercih edilmekte ve bizlere kullanım alanları doğurmaktadır. Her geçen gün daha fazla değer kazanan ve ön gören bu sisteme siz de bir tıkla sahip olabilme hususunda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, ürünleri teknik açıdan öğrendikten sonra da siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kitle tarafından tercih edilen parmak izi okuma sistemlerini siz de tek tıkla görüntüleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler