perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Haz.
2016

Personel Kontrol Sistemi.


Personel Kontrol Sistemi

Personel kontrol sistemi denilince akla ilk gelen biyometrik sistem, şüphesiz ki parmak izi cihazlarıdır. Parmak izi cihazları, personel takibi konusunda sıkça tercih edilen ve güvenle kullanılan bir sistemdir. Parmak izi cihazları sayesinde personel takibi yapabilir, aynı zamanda da geçiş kontrolü sağlayabilirsiniz. Basit bir kullanıma sahip olan parmak izi cihazları ile personel devam takip programını uyumlu olarak kullanarak aynı zamanda personellerinizin ay sonları maaş hesaplarını otomatik hatasız bir şekilde yapabilirsiniz. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri de farklılık gösterdiği için personel sayınız her ne olursa olsun kendinize uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Üstelik farklı parmak izi cihazları ile aynı zamanda kartlı ya da şifreli geçiş de sağlayabilirsiniz.

Parmak izi cihazlarının yanı sıra aynı zamanda yüz tanıma sistemleri de personel kontrol sistemi olarak bilinmektedir. Yüz tanıma sistemleri ile personel, tuvalet, minibüs, yemekhane, üye ve öğrenci takibi de yapabilirsiniz. Kayıt kapasiteleri farklılık gösteren yüz tarama cihazları sayesinde aynı zamanda yetkisi olmayan kimse geçiş yapamayacağı için güvenlik de elde etmiş olacaksınız. Yüz tanıma cihazları ile ayrıca turnike, kapı ve bariyerlere de tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımları oldukça basit olan yüz tanıma sistemlerinin yüksek çözünürlüklü kameraları ile 0,1 saniye gibi kısa bir sürede tanınabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin farklı modellerinde yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda kartlı, parmak izli veya şifreli geçiş de yapabilirsiniz. Basit kullanımları ile harika çözümler sunacak yüz tanıma sistemleri ile güvende olacaksınız!

Personel kontrol sistemleri ile güvende olacaksınız!

Kartlı geçiş kontrol cihazları, kartlar ile geçiş yetkisi elde etmenizi sağlar. Kartlı cihazlar ile belirlenen alanlara geçiş için yetki verebilir ya da bazı alanlara girişi engelleyebilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan kartlar proximity kart ya da mifare kartlardır. Bu kartların üzerine baskılar yaparak aynı zamanda işletmelerde tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bu kartların tek yüzüne baskı yapabileceğiniz gibi isterseniz çift yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Basit kullanımları ile işletmelerde, binalarda, sitelerde geçiş için kullanacağınız kartlı sistemler ile kapı, bariyer ve turnikelere de tetik verebilirsiniz. Personel kontrol sistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ürünleri en ucuz fiyat ile elde etmenizi sağlayan Perkotek ile her şey kontrol altında olacak! Vakit kaybetmeden siz de personel kontrol sistemleri ile geçiş kontrolü ve güven elde edin! 


Geri Dön