perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
13
Eki.
2015

Perkotek Parmak İzi Okuyucu Fiyatları.


Perkotek Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Her geçen gün parmak izi okuyucularına olan ilgi daha da artıyor. Özellikle akıllı telefonlarda bile artık parmak izi okuyucu sistemi bulunmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise parmak izi okuyucu sistemlerinin güvenlik açısından oldukça başarılı olmasıdır. Eğer sizde parmak izi okuyucu güvenliğe önem veriyorsanız Parmak izi okuyucu sistemlerini kullanabilirsiniz.

Güvenlik açısından bu kadar başarılı olan ve giderek daha çok tercih edilen parmak izi okuyucularının fiyatları da her geçen gün değişiklik gösterebiliyor. Parmak izi okuyucu fiyatı genel olarak 60 dolar ve 840 dolar arasında değişiyor. Ancak bu fiyatlar parmak izi okuyucu fiyatı sistemlerin özelliklerine göre bu sınırların üstüne çıkabiliyor.

Parmak izi okuyucularının fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olan unsurlar ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

Parmak izi okuyucu sensörü;

Bu özellik parmak izlerinin hangi çözünürlükte okunacağını belirlemektedir. Zem 100 sensörleri parmak izlerini 100 dpi çözünürlükte tararken Zem 850 sensörlerinin tarama çözünürlüğü ise 850 dpi’dir. Çözünürlüğün yüksek olmasının önemi ise tanıma hızıdır. Çözünürlük arttıkça okuma hızı da artmaktadır.

Parmak izi okuyucu ekranı;

Parmak izi okuyucu ekranları iki farklı türe ayrılıyor. Birisi tek renkli LCD parmak izi okuyucu ekranı iken diğeri ise grafik parmak izi okuyucu ekranıdır.  Yeni cihazlarda parmak izi okuyucu fiyatları ise genelde TFT grafikli ekran okuyucular kullanılıyor.

Bilgisayar haberleşmesi;

Parmak izi okuyucuların tamamı bilgisayarlar ile bağlantılıdır. Bu bağlantılar ise usb, rs323, rs485, WiFi ve TCP/IP gibi bağlantılardır. Tüm bu bağlantılar farklı hızlarda PERKOTEK ulaşım imkanı tanımaktadır. Bağlantı hızı ne kadar yüksek olursa fiyatta buna bağlı olarak değişmektedir.

Parmak izi kapasitesi;

Parmak izi okuyucu fiyatları aynı zamanda kapasiteye göre değişmektedir. Kimi cihazlar 500 parmak izi kapasitesine sahipken kimi cihazlar ise 20,000 kapasiteye sahiptir. Tüm bunlar parmak izi okuyucu fiyatlarının değişmesine neden oluyor.


Geri Dön