perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATI

Parmak izi okuyucu; firmaların, ofislerin, evlerin ve benzeri kapı girişlerinde sadece belli kişilerin giriş yapmasını sağlayan en çok tercih edilen sistemlerin başında gelir.  Dünya üzerindeki gelmiş geçmiş tüm insanların parmak izlerinin birbirinden farklı olması mantığına dayanan teknoloji gelişip ucuzlayarak kapıların üzerine takılacak kadar küçük hale gelmiştir. Parmak izi okuyucu sistemlerinde bağımsız ya da giriş çıkışları takip edebileceğiniz takip programlarıyla kullanılabilir. Programla birlikte kullanıldığında giriş çıkış saatlerini ve hangi kapıdan geçtiğinin bilgisi alınabilir. Aynı zamanda gerçek zamanlı takip edilerek kişinin yetkisine göre yetkilendirme yapılabilir. Gün, saat ve kapı bazında dahi yetkilendirmeler yapılabilir. Parmak izi okuyucu fiyatı, bu şekilde kullanılacak olan cihazların özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Parmak izi okuyuculu devam kontrol sistemi genel olarak personel giriş çıkış takibi ve geçiş kontrol sistemlerinde kullanılır. Bunun yanı sıra üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi için de kullanılabilir. Parmak izi okuyucu fiyatı, tamamen beraberinde kullanılacak olan program vb. ile artış gösterebilir. Parmak izi okuyuculu kontrol sisteminde cihazlar turnike veya kapılara takılarak kullanılabilir. Turnikelere, kapılara ya da bariyerlere tetik verecek olan parmak izi okuyucu fiyatı, farklılık gösterebilmektedir. Parmak izi okuyucu fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz satış müdürlerimize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Satış bölümümüz kesinlikle ihtiyacınız olan her çözümü sizlere sunacaktır.

PARMAK İZİ OKUYUCULU KAPI KOLU

Firmaların, fabrikaların girişlerinde kullanılan parmak izi okuyuculu kapı kilidinin kullanılamayacağı ve genellikle iç ortamlarda kullanılabilecek normal kapı kolunun yerine kullanılan bir sistemdir. Kişilerin kendilerine özel odalarının veya kurum ve kuruluşlarda herkesin girmesine engel olmak için kullanılabilecek yapıya sahiptir. Normal kapı kolu mantığında çalışmasına ek olarak parmak izi veya modeline göre kart okutularak da giriş yapılabilir. Bu sayede odaya girmeye yetkili olanların girmesine müsaade eder. Parmak izi kullanılamadığı zamanlarda da ek olarak şifreli veya kartla da geçiş yapılabilir. Hiç birisiyle geçiş yapılamıyorsa klasik şekilde anahtarla da açılabilir. Pille çalıştığından elektrik kesintilerinden etkilenmemektedir. Pille 1 yılın üzerinde dayanacak şekilde dizayn edilmiştir. Pilin yetersiz olduğu durumda gene klasik şekilde anahtarla da açılabilir ya da 9V’luk pil ile dışardan beslenerek parmak iziyle de açılabilir. Parmak izi okuyucu fiyatı gibi parmak izi okuyuculu kapı kolu fiyatları da kendi içerisinde farklılık gösterebilmektedir.

Parmak izi okuyucu fiyatı, beraberinde kullanılacak olan programa göre de değişebilir demiştik. Bu programdan bahsedelim. Parmak izi okuyuculu takip programlarıyla kapılarda veya giriş çıkış noktalarında takılı olan veya uzak bağlantıyla şube veya mağazalardan gelen bilgileri raporlayan ve bu raporları arşivlemenizi sağlayan programlardır. Parmak izi okuyuculu takip programlarıyla personelin giriş çıkış saatlerine göre maaş hesaplamalarını yapabilirsiniz. Parmak izi okuyuculu takip programları sayesinde personeller giriş ve çıkışlarının takip edildiğini bildiğinden mesai saatlerine sadakati artmakta ve devamsızlık minimum seviyeye inmektedir. Bu da çalışma verimini artırır ve daha fazla iş gücü alınmasını sağlar. Personellerin giriş çıkışları günlük olarak takip edilebildiğinden personel anında bildirim almakta ve daha dikkatli olmasını sağlamaktadır. Programlar Windows işletim sistemi üzerinde çalışmakta ve server gibi bir bilgisayara kurulum yapılabilir. Birden fazla bilgisayara kurulum yapılarak kontrol mekanizmasının daha etkin olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda programın belirli bölümlerini de kişilere paylaştırıp iş bölümü yapılabilir. Örneğin muhasebeye kurup maaş hesaplamasını yaptırıp aynı zamanda insan kaynaklarına da kurup personelin giriş çıkışlarını ayrıca kontrol edebilirsiniz. 

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları