perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Mar.
2015

Personel Takip Programı.


Personel Takip Programı

İşletmelerde personel sayısı minimum seviyedeyken takip kolaydır. Fakat işletmedeki personel 20 ve üzeri ise personelleri takip etmek ve kontrol altına almak çok zordur. Personellerin personel takibine çok aşırı zaman ayırmaları nedeni ile personel takip programı ve cihazı ortaya çıkmıştır. Personel takip programı sayesinde personellerin sicil bilgilerini , giriş ve çıkış saatlerini ,avans, prim, fazla mesailerini kontrol etmeniz mümkündür. Sadece personel takip programı ile resmi veya gayri resmi çalışmalarını hesaplayabilirsiniz.

Personel takip programları personel takip cihazları ile entegreli çalışabildiğinden dilerseniz personellerinizin giriş  yaptıkları bölgeye seçiminize bağlı olarak parmak izi , yüz tanıma, kartlı sistem montajı sağlanabilir. Kişiler bu cihaz üzerinden kayıtları sağlanır. Personeller işe girişte ve çıkışta algoritmaya göre kayıtlarını okuttuktan sonra program otomatik olarak bağlı olduğu saatte bilgileri çekip raporunu size mail olarak gönderebilir.

Birden fazla çalışma saati kombinasyonlu bu program aynı zamanda total çalışma saati üzerindende işlem yapabilmektedir. Yani personelin girdiği ve çıktığı saat önemli olmaksızın içerde kaldığı süre üzerinden işlem yapabilmektedir. Kişinin geç kalmalarını fazla mesaiden kestirebilirsiniz.

Sizde personellerinizin takibini personel takip programı ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları