perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
20
Mar.
2015

Kart Okuyucu.


Kart Okuyucu

Personel takip sisitemlerinde kart okuyucu sistemler çok büyük yer kaplamaktadır. Kart okuyucu sayesinde personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini takip etmeniz mümkündür. Dilerseniz kart okuyucu cihazlarda kullandığınız kartları kart printer ile şirket logonuz ve personel sicil bilgileri ile baskı yapabilirsiniz.

Kart okuyucu sistemler tüm sistemlerimiz yani programlarımız ile entegreli çalışmaktadır. Yemekhane sistemi, pdks programı, access sistemi, üye takip sistemi gibi tüm yazılımlarımız ile entegreli çalışmaktadır. Personellerin sicil bilgilerini tutabilir. Toplam çalışma saatlerini pdks programı ile alabilirsiniz. Kişilerin geç gelemelerini  fazla mesaiden kestirebilir ve raporlamasını alabilirsiniz. Kart okuyucu sistemlerin çalışma mantığında önce kart cihaza tanımlanır. Cihaz size tanımlanan kart için bir id numarası verir. Cihazın vermiş olduğu id numarası programa tanımlanır. Bu program pdks,access, yemekhane, üye takip olabilir. Daha sonra programın içeriğine göre yetki veya grup belirlenir. Personeller kart okuyucuya kartlarını gösterdiklerinde ekranında isim ve id numaraları yazar program eğer online program ise geçiş izni program tarafından sorgulanır eğer offline program ise logu cihaz hafızasına atar. Sizde veri transferi ile bilgileri programa aktarabilirsiniz. Kart okuyucu sistemler yüz tanıma ve parmak izi sistemlerine göre güvenliği düşüktür. Çünkü personeller birbiri yerine kart okutabileceğinden reel bir saat almak mümkün olmayabilir.

Sizde personellerinizi kart okuyucu sistem ile takip etmek istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları