perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Mar.
2015

Otopark Sistemleri.


Otopark Sistemleri

Otopark sistemleri ile artık gereksiz işgaller olmayacak kendi otoparkınızı dışardan araçlar işgal edemeyecek duruma gelecektir. Otopark sistemleri birçok firmada, avm ve sitelerde kullanılmaktadır. Otopark sistemleri iki çeşide ayrılır.

Otopark manuel sistem sadece buton ve kumanda ile açılabilen sistemlerdir. Alıcı sayesinde otopark sistemleri içine entegreli uzaktan kumandalı sistemler ile otoparkınızı kontrol altına alabilirsiniz. Dilerseniz güvenlik mobuna konulacak butonlada açma kapama işlemleri yapılabilir. Bu sistemler genelde küçük bina ve sitede oturan kimseler ile küçük işletmeler sirkülasyonu az olan işletmeler tercih etmektedir.

Hgs otopark sistemleri ise köprü geçişini örnek alabilirsiniz. Yani karayolları hgs ile aynı mantık olan bu sistemler dokunma temas yada fiziksel bir güç gerektirmeden araç içine konulan manyetik etiketler ile sağlanmaktadır. Fakat bu sistem diğer sisteme göre daha maliyettedir. Çünkü girişte ve çıkışta antenlerden gelen datayı okuyan 1 panel ile giriş ve çıkışta 2 adet anten bulunmaktadır. Tüm tanımlamalar panel sistemi üzerine yapılır. Etiketleri antenler algıladığından panele bilgi gönderir. Panel kontrolünü sağlayarak geçiş izni varsa bariyeri açar geçiş izni yoksa bariyere tetik göndermez.

Aynı zamanda online olarakta çalışabilen bu sistem sayesinde misafir araçlarını yada normal araçları geçiş saatlerini raporlayabilir ve görebilirsiniz.

Sizde otopark sistemleri ile otoparklarınızı kontrol altına almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları