perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
16
Haz.
2016

Turnike Fiyat.


Turnike Fiyat

Turnike sistemleri, geçiş kontrolü ve geçiş yetkilendirmesi yapmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Turnike sistemlerinin 4 adet farklı modeli mevcuttur. Bu modeller; hızlı geçiş turnikesi, bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve boy turnikesi olarak isimlendirirler. Tüm turnike modellerini pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanacağınız turnike sistemleri kullanım alanları, turnikenin modeline göre farklılık göstermektedir. Turnike sistemlerini, hava alanı, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar, oteller, stadyumlar, konser alanları, ofisler, holdingler, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, karakollar ve buna benzer pek çok alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanımları oldukça basit olan turnike sistemlerinin kurulumları da bir o kadar basittir. Turnike sistemleri geçiş kontrolü sağlayabilir, aynı zamanda da yetkisi olmayan kimsenin geçişine izin verilmeyeceği için güven elde edebilirsiniz. Turnike modellerinin farklı modellerini istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Üstelik turnike modellerini pdks cihazlar ile birlikte kullanabileceğiniz için isterseniz firmamız yazılımcıları tarafından kodlanmış olan tüm takip yazılımları ile birlikte kullanabilirsiniz. Genellikle pdks cihazları ile tercih edilen turnike sistemlerinde personel takip programı daha sık olarak kullanılıyor olsa da; tuvalet takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve üye takip yazılımı ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Turnike sistemleri ile geçiş kontrolü sağlayın!

Hızlı ve yoğun geçişlerin sağlanacağı alanlarda hızlı geçiş turnikesi, geçiş kısıtlaması yapmak ve güvenliği sağlamak istediğiniz alanlarda bel turnikesi, konser – stadyum gibi alanlarda taşkınlıkları önlemek için boy turnikesi ve turnike tercih edeceğiniz her alanda ve engelli bireylerin geçiş sağlaması gereken alanlarda vip turnike modellerini tercih edebilirsiniz. Turnike kullandığınız alanlarda göreceksiniz ki; hem geçişlerde kontrol, hem de kullandığınız alanlarda güven elde edeceksiniz! Turnike sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz web sitemizin iletişim bölümünden mail göndererek de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Güvenlik aksatmaya gelmez! Vakit kaybetmeyin ve hemen bize ulaşın! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları