perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Nis.
2015

Turnike Fiyatları-5222.


Turnike Fiyatları-5222

İşletmelerde girişlerde engelleme yapmak ve engel doğrultusunda izin kontrolleri yapmak için tunike sistemlerine ihtiyaç duyulur. Turnike sistemleri sayesinde üzerine konulan cihazlar yardımıyla geçişler sağlanır. Turnike üzerine parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistem, şifreli sistemler konularak kişilerin tanımlamaları yapılır. Yapılan kayıtlar eğer sistem online çalışıcak ise access programı offline olarak çalışıcaksa pdks programı kurulur. İkisi arasındaki fark ise online programda kayıtlar düştüğünde soruglama yapar eğer izni var ise geçiş sağlatılır. Offline programla ise kayıtlar okutulur okutulan kayıtlar cihazdan çekilir çekilen kayıtlar programda kişinin sicil kartına işlenir.

Turnike cihazın verdiği tetik sayesinde döner. Cihaza tanımlanan kayıtlar offline programda tüm kartlara yani tüm algoritmalara izin vermektedir. Online programda ise okutulan kayıttaki kişinin yetkisi turnikeden geçmeye izinliyse turnike tetiklenir.

Turnike sistemleri birçok kategoriye ayrılmaktadır. Bel turnkesi , boy turnikesi , vip turnikesi, hızlı geçiş turnikesi gibi kullanım alanı ve şekline göre değişmektedir.

Sizde turnike fiyatları için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları