perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Nis.
2015

Ürün Koruma.


Ürün Koruma

Ürün koruma sistemleri sayesinde artık mağazanızdaki ürünlerinizin çalınma riski %99 derecede düşecektir. Mağaza ürün koruma sistemleri çalışma mantığı kolay olması ile birlikte aynı zamanda çokta pratiktir. Mağazalarda teknoloji gelişmeden önce kontrol etmek çok zordu. Ufak aksesuarlar olsun yada malzemeler olsun çok rahatlıkla çalınabiliyordu. Takibi zor olan bu sistemleri mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde riski azalmıştır.

Mağaza girişlerine ve çıkışlarına mağaza ürün koruma sistemleri antenleri konularak, ürünlerin üzerlerine etiket yada tag takılarak iki anten arası yada yakınından geçmesi durumunda ledli ve sesli uyarı vermektedir. Ürünlerin üzerindeki etiket yada tagları sökmek veya öldürmek için manyetik sökücü ve tag çözücü bulunmaktadır. Sökülen tagları bir başka üründe kullanmanız mümkündür.

Sesli uyarısı ve ledli uyarısı sayesinde tespit çok kolaylıkla yapılmaktadır. Montajı kolay olan bu sistemler sayesinde ürünleriniz artık güven içindedir.

Ürünlerin üzerlerine tag yada etiket takmakta çok kolaydır. Sizde mağazanızdaki ürünlerin korunması ve çalınmamasını istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları