perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Ağu.
2015

Turnike Sistemleri.


Turnike Sistemleri

               Bir işletmenin olmazsa olmazı olan giriş güvenliğinde ve personel takibinde kullanılan turnike sistemleridir. Bu turnike sistemleri sayesinde personellerin giriş ve çıkış çalışma saatlerinin tutulması veya belirtilen saatler arası giriş ve çıkışa izin verilmesi için kullanılmaktadır. Aynı zamanda dışarıdan gelen yabancı kişilerin işletmeye direk giriş yapmamaları onay ve bilgi doğrultusunda giriş yapmaları için ideal bir sistemdir. Her kurumsal firmada bu tarz yapıyla karşılaşılmıştır. Bu yüzden işletme için turnike sistemleri prestij ve modern bir görünüm sağlamaktadır. Aynı zamanda personellerinin normal çalışmalarını, fazla mesailerini, erken çıkmalarını, geç gelmelerini takip edebilir diledikleri zaman toplam çalışma saatleri hesabını yapabililer.

             Bu yüzden turnike sistemleri ve üzerine konulan bu sistemler ile insan kaynakları için ideal bir pdks sistemi sağlanmaktadır. Personelin fazla olduğu işletmelerde kısıtlamalar ve takip oldukça zor olduğu için bu sistemler personel işlerini kolaylaştırmaktadır. Dilediği zaman toplam çalışma sürelerini bodro programına aktararak resmi bir hakkediş hesaplayabilmektedir.

 

             Turnike sistemleri dış ortam cihazları olmakla birlikte su geçirmez bir yapıya sahiptir. Sizde turnike sistemleri ile personellerinizin takibini kolaylaştırabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları