perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Nis.
2014

Turnikeli Geçiş Sistemi.


Turnikeli Geçiş Sistemi

Paslanmaz çelik yapıya sahip olan ve pek çok alanda kullanıldığını görebilmemizin mümkün olduğu turnike geçiş sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle toplu taşıma araçlarına binmek üzere kullandığımız bu sistemlerin ücretli geçiş sağlayan ya da ücretsiz geçiş sağlayan şekilleri bulunmaktadır.

Üç kollu, dört kollu ya da iki kollu gibi farklı çeşitleri bulunabilen bu sistemler sayesinde giriş çıkışların daha düzenli olması sağlanmaktadır. Tek yönlü döndüğü görülen bu ürünler ile özellikle alışveriş merkezlerine giriş çıkış gibi yoğunluk yaşanan yerlerde daha nizama uygun bir biçimde geçişlerin sağlanması mümkündür. Üstelik bu sistemlerin sunmuş olduğu güvenlik hizmeti ile de sadece belli kişilerin geçiş yapmasını sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Paralı geçiş için kullanılabilecek olan turnikeli geçiş sistemi yanı sıra sadece personel kartı, öğrenci kartı ya da özel ziyaretçi kartı ile geçiş yapabileceğiniz sistemler de bulunmaktadır. Bu da daha çok güvenlik amacıyla kullanıldığı durumlarda geçerli olmaktadır. Bu sayede binalara giriş izni olmayan kişileri uzak tutabilmeniz daha rahat bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

Kamu binaları gibi özel güvenlik gerektiren yerlerde kişilerin güvenlik kontrolünden geçtikten sonra ziyaretçi kartı alıp turnikeli geçiş sistemlerinden geçtiklerini görebilmemiz mümkündür. Bu da hem güvenlik hem de takip amacı ile kullanılabildiklerini göstermektedir. Pek çok kurumun kullandığı bu özellik ile kişilerin güvenliklerini daha rahat bir şekilde sağlamaları söz konusudur.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları