perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Nis.
2014

Parmak İzi Kilit.


Parmak İzi Kilit

Güvenliğinizi sağlamak için emin adımlar atmak istersiniz. Biliyorsunuz ki günümüzde artık kapıların en kalitelisi bile anahtar ele geçirilince veya maymuncuk denilen bir kaç alet ile açılabilmektedir. Kapılarımızı anahtarla kilitlediğimizde kendimizi nasıl güvende hissedebiliriz? Bu gibi tedirginlikler yaşamamak için kapımızda parmak izi kilit sistemi kullanmamız gerekir. Bu sistemin nasıl çalıştığından bahsedelim.

Parmak izi kilit sistemi kullanılırsa kapıyı sadece parmak izi tanımlı olan kişiler açabilirler. İsteğe göre bu tanımlama işlemi için kişi tüm parmaklarını kullanabilir. Çünkü cihazın yaklaşık 5 bin parmak izi tanıyıp koruyabilecek kadar hafızası vardır. Kapı artık sadece belirli kişiler tarafından açıldığı için siz yokken evinize veya işyerinize birinin girme ihtimali kalmaz. Ayrıca içeri girdikten sonra da sizin belirlediğiniz süre dahilinde kapı tekrar parmak izi kilit sistemi tarafından kilitlenmektedir. Yapacağınız işlemler çok basittir. En başta cihazın menüsünü kullanarak parmak izi okutmak için cihazı hazır hale getirirsiniz. Ardından istediğiniz parmağınızı dokunarak tanımlatırsınız. Böylece artık bu parmağınızla giriş yapabilirsiniz. Tanımlı olmayan parmak izine karşı makine tekrar denenmesi gerektiği uyarısını vermektedir. Makine kimse tarafından hiç bir kandırmaca yapılarak açılamaz, güvenliğiniz bu sebepten dolayı tam olarak sağlanmış olur.

Günümüzde okullarda, iş yerlerinde, evlerde yaygın olarak parmak izi kilit sistemi kullanılmaktadır. Güvenlik için atılabilecek en önemli adımlardan biri olması bakımından gerektiği durumlarda kullanılması tehlikeli bir olayla karşılaşmanıza engel olur.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları