perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
19
Nis.
2015

Yemekhane Otomasyonu.


Yemekhane Otomasyonu

Yemekhanesi ve çalışanı bünyesinde olan işletmelerde yemekhane hakedişleri ile ilgili olarak genelde problem yaşanmamaktadır.Fakat iş taşaronlara verildiği zaman adetlerle ilgili sorun yaşanmaktadır. Birçok işletme taşeronu takip etmek için yemekhane otomasyonuna ihtiyaç duymaktadır.

Yemekhane otomasyonu bu durumda devreye girmektedir. Yemekhane otomasyonu sayesinde toplam gün içerisinde yenilen yemek miktarı ve toplam adetlerin listesini dökmek mümkündür. Yemekhane otomasyonunda günlük hakediş , öğün hakedişi gibi birçok hakediş sağlamak mümkündür. Dilerseniz kontörlü sistem sayesinde kontör ataması yapıp tarihler aralığı belirterek yemek hakedişini sağlayabilirsiniz.

Yemekhane otomasyonu online çalışan bir yazılım olmakla birlikte canlı olarak hakediş kontrolü yapmaktadır. Genelde turnike sistemleri üzerine parmak izi ,kartlı ve yüz tanımalı cihazların montajı sağlanarak gerçekleştirilmektedir. Hız açısından turnike ile kontrol etmek daha iyidir. Fakat kapıda bu sistem ile tetiklenebilmektedir. Ama kapıdan geçilecek adet kontrol edilemediğinden pek önerilmez yani şöyleki turnike daha sağlıklı ve kullanışlı bir sistem olmaktadır.

Bazı firmalarda ise yemekhaneden sorumlu kişiye kart verilir. Yemekhanedeki sorumlu kişi onayı alırsa geçişine izin verir yada yemek verir.

Sizde yemekhanenizde toplam yenilen yani alınan adedi yada toplam adedi alabilmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön