perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
31
Eki.
2014

Üst Arama Dedektörü.


Üst Arama Dedektörü

Üst arama dedektörleri son zamanlarda birçok uygunsuz güvenlik açıkları çıktığı için gerek duyulmuştur. Tabi hangi sektör olursa olsun ne kadar çözüm bulunsada farklı çözümlerde gerektiriyor. Üst arama dedektörü sayesinde metal ağırlıkları ölçülerek metal yoğunluğu yüksek kişiler engellenebilir. Üst arama dedektörü metal ağırlığı ile çalışır. Bu ağırlıklar için ayar mevcuttur. Yani metal ağırlığı için sensör ayarları yapılabilinir. Üst arama dedektörü 6 adet bölge ve 1 adet genel bölgeden oluşmaktadır. İlk iki bölge ayak ve üstü için , ikinci ikili bölge bel ve üstü için son bölge ise kafa ve üzeri bölge içindir.

Üst arama dedektörleri her sektörde kullanılmaktadır. Önemli bir alan korunması gerekiyorsa sensör ayarları yapılabilinir. Üst arama dedektörü sayacı sayesinde günlük kaç kişi girdiğini veya sayaçtan geçtiğini tespit edebilirsiniz. Genelde kullanım alanları avm, emniyet büroları, havaalanları, bazı önemli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Üst arama dedektörü yan sehpası ile birlikte set olarak satılabilmektedir. Yani metalları koyabilecekleri bir sehpa modern bir sehpa kampanya dahilinde verilmektedir. Ekstra olarak el dedektörü satın alması yapabilirsiniz. Bu el dedektörü sayesinde tespiti netleştirmek yada kişiler fiziksel olarak dokunmamak için kullanılabilinir. Yani bay bir güvenlik görevlisi bir bayana dokunmadan el dedektörü ile çantası kontrol edebilir yada sinyal verilen bölgede toka mı veya metal ne olup olmadığını tespit edilebilir. Sensör değeri yüksekken kemer metali ,ayakkabı tokası dahil kaleme bile uyarı vericektir. Bunların ayarlarını yapmak sizin elinizdedir.

En uygun fiyat garantisi ile firmamızdan teklifinizi alabilirsiniz. 0850 811 80 00


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları