perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
30
Eki.
2014

Bariyer Sistemleri.


Bariyer Sistemleri

Yeni yapıların yükselmesiyle otopark ihtiyaçlarıda çoğalmıştır. Otopark artık tüm binalarda, avmlerde, sitelerde, işyerlerinde zorunlu hale gelmiştir. Otopark için bariyer sistemleri yelpazemiz oldukça gelişmiş durumdadır. Sizde otoparklarınızı kontrol altına almak için bariyer sistemleri tercih etmelisiniz.

Bazı yerler bariyer sistemleri tercih ederken sadece kumandalı olarak açılanları tercih etmektedir. Bu sistemlere tanıtılacak kumandalar bariyer sistemleri anakartından tanıtılır. Kullanıcı yaklaşmadan alıcının çektiği alanda kumanda tuşuna basarak bariyer sistemlerini açtırabilir. İsterseniz alıcı yükseltilerek daha geniş kapsamlı alanlarda açılabilmektedir.

Bunun dışarısında online olarak programla kontrol edebilen hgs sistemlerimiz mevcuttur. Online takip hgs sistemi ile araçlara hgs etiket yada tagı takılır. Sistemde o etiket yada tag tanımlıysa panel programı aracılığıyla geçiş izni varsa geçişi sağlanır. Hgs sistemi sayesinde kısıtlamalar yapabilirsiniz. Yani tek tag ile tek araç girebilir yada misafir geçebilir. Programdaki raporlamalar sayesinde hangi saatte hangi aracın girdiğini görebilirsiniz. Girişte ve çıkışta çift bariyer ile çalışabilir. Bariyer sistemleri en uygun fiyat garantili firmamız ile iletişime geçiniz. Bariyer sistemleri fiyatları için 0850 811 80 00 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları