perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
19
Mar.
2015

Yüz Tanıma Sistemi.


Yüz Tanıma Sistemi

Yüz tanıma sistemleri sayesinde artık peşpeşe kart okutma ve şifre okutma gibi durumlar engellenmiş oldu. Birçok artısıyla gelen yüz tanıma sistemi sayesinde personellerinizin takiplerinde hileye yani birbiri yerine okutma gibi durumları engelleyebilirsiniz. Yüz tanıma sistemleri parmak izi ve kartlı sistemlerle aynı çalışma yapısına sahip olup sadece yapılması gereken girişlerde ve çıkışlarda personellerin cihaza yaklaşmarı ve yüzlerini cihazın ekranına sığdırmalarıdır.

Yüz tanıma sistemleri özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yüz tanıma cihazları kayıt kapasitesi aynı zamanda kart, şifre ve parmak izi okuma modüllerine göre, tetik, alarm çıkışlarına göre değişiklik göstermektedir. En çok önemli olanı ise kayıt kapasitesidir. Programlarımız ile entegreli çalışan yüz tanıma sistemleri ile access kontrol, pdks, yemekhane, üye takibi vb. Kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Yüz tanıma diyince akla iris ve retina tanıma gelmektedir. İris ve retina tanıma cihazları çok maliyetli olup 3 boyutlu sadece yüzü tarayarak işlem gerçekleştirmektedir. Yani iris tanıma yada retina tanıma değildir. Amaçları ve okuma şekilleri tamamen farklıdır. Network bağlantılı yani ağ bağlantılı bu sistemler sayesinde dilediğiniz zaman cihazdan bilgileri çekebilir veya online işlem yapabilirsiniz. Birden fazla lokasyon yada cihaz olduğunda kayıtları tek bir cihaza yapıp diğerleri arası kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası son teknoloji olan yüz tanıma sistemi personel takibinde parmak izi ve kartlı sistemlere göre daha güvenlidir.

Sizde personel takibinizi yüz tanıma sistemi ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 numaralı çağrı hattımızdan fiyat ve destek alabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları