perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Maaş Takip Programı: Verimli ve Güvenli Yönetim!

Personel maaş takip programı, personelleri takip edeceğiniz pdks cihazlar ile beraber kullanılan cihazlardır. Personel takip programının en büyük özelliklerinden bir tanesi otomatik olarak mail gönderebilmenizi sağlamasıdır. Personellerin giriş ve çıkış saatleri program üzerinden takip edebilirsiniz. Perkotek maaş takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL’de derlenmiştir. Sürekli olarak geliştirilebilen program, ihtiyaca uygun olarak da düzenlenebilmektedir. Programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitim verilen her son kullanıcı programı kolayca kullanabilir.

Otomatik olarak veri transferi yapabilen program, istediğiniz zaman diliminde istediğiniz maili gönderebilmenizi sağlamaktadır. Birden fazla kullanıcı ve gruplara maaş takip programı üzerinden yetki vermek ve erişim kısıtları sağlamak mümkündür. Personellerinizin maaşlarını geriye dönük olarak da raporlayabileceğiniz bu program, giriş ve çıkışlara personellerin el ile müdahale etmelerini görmenize de olanak tanımaktadır.

Personel maaş takip programındaki sayfa yapılarını değiştirebilmek mümkündür. Gruplandırabilme özelliği sayesinde de bölümlere göre raporları gruplayabilirsiniz. Günümüzde artan personeller ve gelişen işletmeler göz önüne alındığında her geçen gün daha geniş bir kullanım alanına sahip olmaya başlayan personel maaş takip programı, birden fazla cihazdan elde edilen bilgileri bir arada toplayabilmektedir.

Personel maaş takip programı ile maaşları takip etmek çok kolaydır. Maaş hesabı yapabilmek için personellerin giriş ve çıkışlarının düzenli olması gerekmektedir. Personellerin geç kalmaları, erken çıkmaları takip edilerek ay sonları otomatik bir şekilde maaş hesaplaması yapılabilmektedir. Maaş hesaplamalarının yanı sıra aynı zamanda avans, prim, izin günü vb. hesaplamalar da yapılabilir. Genel bazda ve kişi bazında yapılan raporlamalardaki durum hanesinde hafta, izin, tatil, devamsızlık gibi ayrıntıları da görebilirsiniz.

Programda esnek olarak raporlamalar da yapılabilmektedir. Eğer personellere maaş ödemelerini elden yapıyorsanız, her kişiye ait hesap dökümü alınabilmektedir. Zira ödemeleri banka aracılığı ile yapıyor iseniz de bankanın istediği bilgileri program üzerinden alarak bankaya gönderebilirsiniz. Personel maaş takip programı ile birlikte eta, logo, link gibi programları da bir arada kullanabilirsiniz. Dinamik olarak yapılan parametre ayarları ile firmanızın çalışma sistemindeki programa göre alt yapısı ayarlanabilecektir.

Çoklu giriş ve çıkış yoğunluklarının yaşandığı durumlarda istenirse ilk giriş ve son çıkışlar temel alınarak puantaj hesaplamaları yapılabilmektedir. Detaylı olarak yuvarlama özelliği bulunan maaş takip programı ile 50 kuruş, 1 lira, 10 lira vb. yuvarlamalar yapılabilir. Raporların formatında da kullanıcılar istedikleri tüm seçenekleri pasif ya da aktif hale getirebilirler. Alınacak olan tüm raporlar, Word ya da Excel formatında alınabilmektedir. Programı internete bağlayarak da tüm işlemler yapılabilmektedir. Personel maaş takip programını internete bağlı olan bir bilgisayara kurduğunuzda da herhangi bir sorun yaşanması durumunda çağrı merkezi ekibimiz ile internet üzerinden ya da telefon ile iletişime geçebilmeniz mümkündür. Personel maaş takip programı satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bize ulaşmak. İhtiyacınıza en uygun pdks ile maaş takip programını bir arada kullanarak siz de personel takibinde çığır açabilirsiniz!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler