perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL YÜZ TANIMA SİSTEMİ FİYATLARI

Personel yüz tanıma sistemi fiyatları, kullanılacak olan yüz tanıma cihazının modeline göre değişir. Genellikle bu modellerin kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Bu kayıt kapasiteleri bin ile yedi bin kayıt kapasitesi arasında değişir. Personel yüz tanıma sisteminde kullanılacak olan cihazlar da aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapma imkânı bulunmaktadır. Personel yüz tanıma sistemi cihazlarının pek çok modeli dahili batarya özelliğine sahiptir. Dahili batarya özellikleri sayesinde elektrik kesildiğinde cihazlar kullanıma devam edebilmektedir. Böylece kesinti olmadan cihaz kullanıma devam edilecektir.

Personel yüz tanıma sistemi cihazları ile personelleri takip etmek için öncelikle cihazların personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekir. Bu alanlarda yer alan kapıların girişlerine de monte edilebilmektedir. Bu cihazlar ile aynı ayrıca kapılara ve turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için kullanılacak cihazlar ile birlikte kilitlerin de bir arada kullanılması gerekmektedir. Kilitlerin manyetik, elektrikli ve elektronik kilit olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Ahşap, demir, pvc, tahta ve cam kapılarda kullanılabilen farklı kilit modelleri yer almaktadır. Personel yüz tanıma sistemi fiyatları da beraberinde kullanılacak olan kilitler ile de farklı olabilmektedir. Personel yüz tanıma sistemi cihazları ile turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Turnikelere tetik verebilmek için yüz tanıma cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kişilerin yüzlerinin tanımlanması gerekir. Bu şekilde personelleri takip etmek çok kolay olacaktır.

Personel yüz tanıma sistemi ile personelleri takip etmek için aynı zamanda personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, personellerin giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır. Personel takip programı ile personellerin giriş ve çıkış saatlerine bakarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Personel yüz tanıma sistemi programı, kişi bazında ya da genel bazda raporlar vermektedir. Verilecek olan bu raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Personel yüz tanıma sistemi fiyatları, beraberinde kullanılacak olan program ile de farklılık göstermektedir.

Personel yüz tanıma sistemleri cihazları, kişilerin yüzlerini üç boyutlu tanıma teknolojisi ile tanır. Peki nasıl? Bu cihazlar kişilerin yüzlerini tanımaları sırasında alın, çene ve burun algoritmalarını kullanmaktadır. Bu algoritma her insanın yüzünde farklılık göstermektedir. Bu da personel takibinde kişilerin birbirleri yerine yüz okutma imkanının ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Personel yüz tanıma sistemlerine kişilerin yüzleri kayıt edilirken de kişinin yüzünde bıyık, sakal, saç ya da makyaj olması hiç önemli değildir. Yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olan bu cihazlar anında tanıma ve tarama özelliğine sahiptir. Kamerasının çözünürlüğüne bakarak da personel yüz tanıma sistemleri fiyatları da farklılık gösterebilmektedir.

Personel yüz tanıma sistemlerinin bazı modellerinde Wi-Fi özelliği de bulunmaktadır. Kablosuz olarak cihazlara bağlantı sağlanması mümkün olmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Magic Face personel yüz tanıma sistemleri fiyatları, bu cihazların Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için çok uygundur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler